Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek van arra lehetőség...

Szerintetek van arra lehetőség, hogy gyakorlás, referencia munka gyűjtés címszóval cégeknek csináljak programot ingyen?

Figyelt kérdés

OKJ-n tanulom a szoftverfejlesztést, sajnos nem egyetemen, és így kicsit kevesebb a lehetőség mint gyakornoki munka.

Arra gondoltam, hogy ha találnék olyat aki bizonyos feladatokkal lát el, az nekem is nagy segítség lenne, és ha olyan lesz a program, akkor nekik is előny, és ezért nem kérnék semmit. Szerintetek létezik ilyen opció, és ha igen, hol?


2018. ápr. 28. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy elég jó, hogy junior pozícióba felvegyenek semmit sem tudnak veled kezdeni.


Rengeteg időt az az pénzt kéne rád fordítani úgy, hogy lehet még meg sem tudod oldani a feladatot, amit nem előre tervezett töblet munkát jelentene valakinek a cégnél az az még több pénz veszteséget.


Lehet te lennél a álom alkalmazott, aki szinte ingyenesen mindent elsőre megért és tökéletesen elvégez stb..., de ha ilyen lennél már rég junior szinten dolgoznál.


Túl nagy kockázat, túl kicsit hozam. Legjobb esetben is kb 0ra jönne ki a cég.

2018. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, ráadásul nagyon naiv vagy, ha azt gondolod, hogy ha majd ingyen dolgozol, akkor nekik nem lesznek költségeik. Ilyen nemes egyszerűséggel nem létezik.
2018. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1# Vagyok. Max az jöhet szóba, ha kis vállalkozásoknak vagy non profit szervezeteknek elmagyarázod a helyzetedet és megkéred őket, hogy hagy csinálj nekik egy weboldalt és ha nem sikerül jól, akkor max nem használják fel.


Ez még kivitelezhető, de weboldalon kívűl nagyon nem tudnál mást ajánlani így ha nem Front endes vagy full stackes fejlesztő akarsz lenni valószínűleg ez nem opció.

2018. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

két eset van: vagy tudsz olyan szinten akkor jelentkezz junior állásra, vagy nem, akkor meg mit tudnál nekik fejleszteni? bugokat?


:DDD

2018. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

adok én neked feladatot más kérdés, hogy megtudod e valósítani segítség nélkül :)


ezen felül ugye a nyelv szintaktika mellett még más elméleteket is tanulnod kellene


menne ez? :)

2018. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Meg persze nem mindeg, hogy hogyan csinállod meg :D (ha sikerül)


1000 sorból néhány helyen mondjuk 4-5for loopal, amik egymásba vannak illesztve egy olyan kóddal ami rengeteg memóriát vesz igénybe vagy csak egy 50 soros jól összerakott tisztán olvashatót megfelelő elnevezésekkel stb...

2018. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyátalán mit tanítanak okj-n.

Vajon én miért megyek 3 éves iskolába 1 éves okj képzés helyett?

Szóval ilyen nincs, a suli mellet alig marad időm, de írj rám ha érdekel adok egy projektet a nyárra.

2018. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja. A 38% nem jelent semmit, csak szoktam trollkodni :D
2018. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ohhh 38%as még iskolába jársz? :D Sokat megmagyaráz.
2018. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kuss legyen Béla. Ezt már meg beszéltük szerintem privátban

Idióta. Hidegbmen hagy hogy lepontoznak a megnyilvánulásom miatt. Elég jó csapatban vagyok, ha meg keres a kérdéző nem fogja meg bánni.

Egyébként nem korhoz kötött az iskola.

2018. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!