Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek van arra lehetőség...

Szerintetek van arra lehetőség, hogy gyakorlás, referencia munka gyűjtés címszóval cégeknek csináljak programot ingyen?

Figyelt kérdés

OKJ-n tanulom a szoftverfejlesztést, sajnos nem egyetemen, és így kicsit kevesebb a lehetőség mint gyakornoki munka.

Arra gondoltam, hogy ha találnék olyat aki bizonyos feladatokkal lát el, az nekem is nagy segítség lenne, és ha olyan lesz a program, akkor nekik is előny, és ezért nem kérnék semmit. Szerintetek létezik ilyen opció, és ha igen, hol?


2018. ápr. 28. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11# Lol nem Béla vagyok :D, de mindegy. Szerintem azért pontoztak le, mert nem tudod elegedni a dolgokat. Erre sem feltétlenűl kellet volna vissza írnod. Pl.: nekem is valószínűleg ez az utolsó kommentem a kérdés alatt.
2018. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Meglehet viszont írtam privátban, ott vitassuk meg. Ne itt suttyókodj.
2018. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13# Túl komolyan veszed.


"Mi meg már azért elég rég toljuk"


Soha nem száltam vitába veled :D Keress vissza egy kommentet ahol beléd kötöttem és küld el ...

2018. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te sem gondoltad komolyan, hogy majd egy gyakorikerdesek oldalon kompetens valaszokat fogsz kapni.
2018. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kőzekedés. De úgy gondolom, hogy nem tudsz rólam semmit. Így a semmi alapján vélekedsz rólam. Írtam egy privát üzenetet, még mindig nem jött rá válasz. Miért hagyjam szó nélkül ha te faxkalap vahy velem?
2018. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!