Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mérnöki informatikus 24évesen...

Mérnöki informatikus 24évesen elkezdeni nappalin?

Figyelt kérdés
Itt leginkább az anyagiak amik közbe szólhatnak,de az első évben még kapnék árvaságit is, 25éves korig az jár nappalin, meg van egy két ösztöndíj lehetőség, lakhatás megoldott(havi 15k)emelet gondolkozom duális képzésben egyetemen, szerintetek teljesíthető így nappalin,ha nincs semmi háttér támogatás
2018. aug. 25. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze... ha kevés a pénzed akkor dolgozhatsz is vagy felveheted a diákhitelt. Mindenképpen meg lehet csinálni.
2018. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a diakhitelt en is neztem jelenleg dolgozom de csak jovo szeptemberig mert most februarba leadom a jelentkezesem mernoki infora meg is van hozza a pontom, muszaki teruleten dolgozom most is, de csak kozepfoku vegzettseggel, muszaki support pozicioban.
2018. aug. 25. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ösztöndíjból a rendszeres támogatás valahol 20-60 ezres sávban mozog, helyzetedtől és iskolától függően. Emellett van még bursa, az is 8 ezer körül van havonta ha jól tuodm. Van még valami más, ami félévente 150 ezer (talán). Ezek mellett ha teljesítettél már 2, 3 félévet, akkor tudsz diákmunkában programozni. Ez kb 1000-1500 NETTÓ órabért jelent, tudásodtól és helytől függően. Emellett ott van a diákhitel, amiből két félét is fel tudsz venni (tudom, ez nem a legjobb dolog, de ha szükséges nem a világ vége). Az egyikkel teljes mértékben fedeztetni tudod a tanulmányaidat. A másik pedig félévente 250 ezer maximum, amit arra költesz amire akarsz. Így ismeretlenül szerintem ezek a lehetőségeid.
2018. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2018. aug. 25. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezhetem, hogy melyik egyetemre gondoltál?
2018. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia persze, Pte
2018. aug. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!