Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Diploma nélkül hogyan lehet...

Diploma nélkül hogyan lehet programozóként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki diploma nélkül tudott elhelyezkedni? Hogy csinálta? Hol talált rá az állásra?

2018. nov. 23. 09:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

"oh, igen, jártam ám egyetemre)"


Takarítani?

Még következetesen hazudni sem tudsz.

2018. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
GDF elég?
2018. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
#21 Mondja az, aki érvelés nélküli kötekedést tud csak felhozni, de azt legalább következetesen :D Esküszöm, lenyűgöző vagy, olyan szinten el vagy veszve a saját segglyukadban, hogy számodra egy vita megnyeréséhez elég az, hogy azt mondod, te nyersz, és a másik hazudik. Bizonyíték, tények felhozása, érvelés? Ugyan már :D Hiszen amit TE mondasz, az csakis igaz lehet :D
2018. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Tyűha, valaki de nagy király itt, van egy sejtésem, hogy egy másik kérdésnél már kötekedtünk mi egyet. :D

Én el tudtam helyezkedni, és bármennyire szomorú hír barátunknak, de magamtól tanultam programozni. Nagyon tág témakör a programozás, nem kell mindenkinek mérnöki elmével rendelkeznie, átlagos feladatokat bárki el tud végezni, akinek kicsi érzéke van a programozáshoz, meg tanulta is. Én gazdasági szakon szereztem diplomát, de nem tudnék érdemben gazdaságpolitikáról beszélni például, a tőzsdéhez egy átlag ember akit érdekel, és olvas róla stb. többet tud mint én, szóval saját példámat látva én se hiszem, hogy a diploma egyenlő a tudással.

És igen, lehet azt gondolni, hogy aki magától tanul, az tuti ír egy strukturálatlan spagetti kódot, de létezik szakirodalom, és itt könyvekre gondolok, amiből nagyon sok okosságot, pl. tervezési mintákat, nyelvi elemeket lehet tanulni, ahogy én is tettem, és tudtam is alkalmazni. Igen, tény, hogy az Analízis 1-2-3 meg mindenféle bonyolult algoritmusok kimaradtak az életemből, de hogy őszinte legyek, webalkalmazás-fejlesztés során valahogy még sose éreztem ennek hiányát.

2018. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

"1-2-3 meg mindenféle bonyolult algoritmusok kimaradtak az életemből, de hogy őszinte legyek, webalkalmazás-fejlesztés során valahogy még sose éreztem ennek hiányát."


Félreértetted a kérdést.

Tudod, a weblap-hegyezgetés az nem programozói munka. A kérdés viszont arra volnatkozott.

2018. dec. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
A webalkalmazás az nem egyenlő a webdizájnnal és a weblap hegyezgetéssel, a webalkalmazás az igenis programozás, kevered a szezont a fazonnal. xD Nem honlap szerkesztő vagyok hanem egy webes üzleti alkalmazást fejlesztünk. Jó látni, hogy nem adod fel, és ilyen kitartó vagy. :D
2018. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!