Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mérnökinformatikus vagy...

Mérnökinformatikus vagy üzemmérnök-informatikus jobb, ha programozó szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Az üzemmérnök csak Bprof (de elvileg ez is diploma) a mérnökinfo meg Bsc. Mind2 szakra beadtam a jelentkezést, de még 1x módosíthatok sorrendet. Jelenleg az üzemmérnöki van elöl azt könnyebb elvégezni, de nem tudom mennyire vennének komolyan ha azzal jelentkeznék diplomát igénylő programozói állásokra. Tegyem előre a mérnökinfót a sorrendben? Azt viszont lehet hogy nem tudnám elvégezni.


Melyikre éri meg menni?


2019. ápr. 7. 11:36
1 2
 1/11 nemaRendőrség ***** válasza:
49%
Üzemmérnök majd mérnökinfo MSc
2019. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az is opció leeht hogy nekifutsz a mérnökinfónak és ha nem megy akkor átjelentkezel ugyanott üzemmérnökire a tanulmányok beszámításával
2019. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökinfó, ha nem megy végezz el amennyit tudsz államin majd estin fejezd be munka mellett.
2019. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Végezz el annyi tárgyat amennyit tudsz*
2019. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Ha programozó akarsz lenni, akkor miért nem PTI?

Mérnökinfóval inkább rendszergazdának, hálózatosnak vagy service deskre szoktak menni.

2019. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, mérnökinfóval is lazán tudsz szoftverfejlesztő lenn.
2019. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
#6 Igen, de ha kimondottan programozó akar lenni, akkor a PTI a jobb, ott a programozásra fekszenek rá.
2019. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak a mérnökinfót könnyebb elvégezni.
2019. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Embere válogatja. Én a PTI-t csont nélkül elvégeztem 4.6-os átlaggal, de mérnökinfón a fizikába, makroökonómiába vagy a vállalati jogba tuti beletört volna a bicskám.
2019. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Egyeteme(képzése) válogatja hogy milyen a progterv és mérnökinfó.

Attól, hogy valahol az egyik ilyen másik olyan még nem igaz általánosságban

2019. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!