Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonalon jobb az epilálás...

Bikinivonalon jobb az epilálás mint a borotválás?

Figyelt kérdés

Eddig mindig borotváltam és 1 nap után már visszanő a szőr (sajnos nagyon erős) és kipattogzik, piros kis pattanásos lesz, benő a szőr stb.


Epilátorral szebb külsőt lehet elérni?

Mit tanácsoltok, nektek mi vált be?

Sokszor látom a strandon, hogy másnak gyönyörű sima itt is a bőre, nekem meg csupa piros pötty vastag csíkba...



2019. júl. 28. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikus a gyantát javasolja.
2019. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Ez mindenkinek más, ki kell tapasztalni, hogy neked mina jó. Nekem pl. a borotva. Igaz, hogy másnapra már látni, mert erős és sok a szőr, viszont a bőrömet nem bántja. Nekem a gyanta/epi...után csúnya.
2019. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom, de nekem nem pattog ki szerencsére és másnapra azért még nem nő vissza. Én gyantáztattam is, de mocskosul fájt nekem, nem tudom más hogyan képes kibírni. :D epilálni végképp nem lenne bátorságom. Inkább a gyanta.
2019. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Inkább a gyantát ajánlom bikinivonalra. Nagyon fog fájni az epilálás, főleghogy mindig borotváltad. Én azt hittem meghalok úgy fájt. A gyanta sokkal jobb választás és sokáig sima marad.
2020. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!