Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti levagatnatok a hajatokat,...

Ti levagatnatok a hajatokat, ha mosas utan majdnem 3 ora lenne a vasalas, es a masodik nap mar zsiros lenne? Nem tudom mit tegyek 20/L

Figyelt kérdés

Mikor megmosom masnap majdnem 3 ora mire kivasalom, van ahol hullamos van ahol olyan gondor mintha be lenne csavarva, vasalas nelkul nem mennèk sehova csak itthon vagyok ugy ha tudom hogy nem megyek sehova nincs kedvem vasalni.

De mikor dolgozok, kegyetlen.

Mindig az van az eszembe mikor lesz idom hajat mosni, aztan reggel keljek fel 3 oraval korabban csak azert hogy kivasaljam, meg mèg egy ora mire elkeszulok.

Pl ha 6 kor kell kelnem, mert 7 kor megy a buszom ès reggel kell a hajam vasalni akkor mèg 4 kor sem elèg fel kelnem hogy a hajam rendbe tegyem.

Ugy szoktam hogy napkozbe hajat mosol es este kivasalom hogy ne reggel keljen.

De volt olyan hogy azert nem mentem dolgozni mert este nem tudtam kivasalni, reggel meg mikor csorgott az ora fèl 4 kor lesz*artam es fel se keltem annyira nem volt kedvem vasalgatni a hajam.

Nem tudom hogy levagassam e, sokkal konnyebb lenne az eletem viszont nekem a valig ero haj nem alna jol. : (

Ti mit tennètek?


2020. febr. 9. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Cocochoco. Három havonta megcsináltatod egy jó(!!!) fodrásszal és többet nem kell vasalni.
2020. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is beváltak a fonatok, kontyok ilyen esetekben.

A tartós hajegyenesítést én is javasolnám.

Viszont nekem is elég sok és egészséges hajam van (viszonylag), nem sok kell ahhoz, hogy derékig érjen és nekem kb 30-40 perc kell egy jó alapos hajvasaláshoz (bár én előtte újranedvesítem, ilyen egyenesítő spray-el /nem promo, de én Avonosat használok/ meg emellett haszárítás előtt hővédő spray-t), a mosás-szárítás megint csak 30 perc kb, de a szárítás előtt hagyom kicsit lecsepegni törölközőbe.

Mindemellett, próbálom nem sokat tapogatni a hajamat, ha lehet csak a fésűvel ,,nyúlok hozzá,,.

Nekem így 3-4-5 napokat kibír. Bár az edzés kicsit nekem rásegít a zsírosodásra legtöbbször.

2020. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mivel előző válaszomban nem írtam le a lényeget: igen, valamennyit vágatnék, ha a helyedben lennék. 😇 (Visszaolvasva esett le, hogy a fő kérdésre nem válaszoltam.)
2020. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!