Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj ápolásában kérhetek...

Göndör haj ápolásában kérhetek pár jól be vállt tippet, tanácsot?

Figyelt kérdés

Mindig is száraz típusú volt a hajam, de a legutóbbi időben tudtam egy kicsit puhítani rajta, viszont most elköltöztem és nagyon kemény a víz, így megint csontszáraz és az előző termék sem használ. Tudtok ajánlani valami jó kis terméket, ami nektek használt?

És a göndörség megtartására is, mert mikor másnap felkelek, állandóan bolyhos lesz, és hiába csinálok neki bármit, szöszös és a fejemre lapul. Kezdek megbarátkozni a ténnyel, hogy nem egységesen göndör a hajam, mert kb 10 évesen kezdett begöndörödni, de akkor is csak elől pár tincs, és utána a többi. Így az lett ennek az eredménye, hogy elől a hajtövektől göndörödik, nagyobb csigákban, míg hát inkább hullámos és a hajtövektől kb 5 centitől kezd hullámosodni. Tehát állandóan a fejemre van lapulva a hajam, és nem tudok neki mit csinálni, nincs tartása, és ez a nagyon lelapult haj amúgy sem áll jól, mert úgy nézek ki vele, mint egy ázott puli.

Tudtok valami jó kis módszert, titkot, terméket ajánlani, hogy nektek mi vált be, mi a hajápolási rutinotok? Előre is köszi!



2020. máj. 1. 08:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, én épphogy hajmosás közben fésülöm, miközben a balzsam rajta van és folyik a víz, csak így jön nekem szét szépen, mint a selyem. Szárazon a hajszálak összeragadnak, és akkor még több hajam hullik. De ez lehet, nem a göndörség miatt van.
2020. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!