Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok, lányok! Tényleg...

Srácok, lányok! Tényleg nagyon gáz, ha 24 éves férfiként nem borotválom a hónaljam és ujjatlant is hordok?

Figyelt kérdés

A minap nem volt ülőhely a buszon, ujjatlanban voltam és fogódzkodás közben látszott, hogy full szőrös a hónaljam. Közben két kb. 18 év körüli srác arról sugdolózótt, hogy milyen már, hogy nem csupasz a hónaljam, pláne, hogy atlétában vagyok.


Tényleg ennyire gáz, hogy nem szőrtelenítek? Magas, sportos, izmos srác vagyok, a kinézetemre nem mondhatnának rosszat mégis a hónaljamat gusztustalannak tartották.



2020. aug. 3. 17:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

9. Létezik mosakodás és dezodor, nem a szőrmennyiség függvénye.

10. Ha valaki nem úgy néz ki, mint kegyed, az igénytelenség... Tipikus divatidióta.

2020. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%
Utálom, ha egy pasi borotválja, az olyan lányos! Ha igényes, tiszta, ápolt, dezodorált, akkor még szaga se lehet, látványa se lehet taszító.
2020. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%
Az ugató hónaljkutya szerintem is ciki, de az egyáltalán nem az, ha nem csupasz teljesen. De igazából az a lényeg, hogy te érezd jól magad.
2020. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szexi a csupasz, de ugye csak a nőknek szabad előírni, mit szőrtelenítsenek. Te választhatsz, hogy maradsz szőrös, vagy változtatsz.
2020. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

Szeretem ezt a kettős mércét

Ha egy nőnek lógna ki a kutyus akkor azok lennének felpontozva akik szerint gáz

Pedig egy nő is szőrösnek születik

Szerintem akkor is igénytelenség a mai világban

Hiába hogy természetes vagy sem

A lábkörmödet se hagyod nôni a vadvilágba pedig az milyen termeszetes lenne már.naponta furdesz és néha hajat is mosol pedig a szappan és a sampon is mai "divatszarsag"

Akkor miért nem lehet igényesen karba tartani azt a szőrzetet??

2020. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Amerre eddig éltem vagy jártam külföldön egyáltalán nem tűnt fel, hogy a hónaljborotválás ekkora divat lett volna fiúknál. Sőt, jellemzően fel sem merült, hogy borotválják vagy nyírják.


Egyébként mindig kínosan ügyelek, hogy ne legyek büdös (erre nagyon jó speciális készítmények is vannak) és szerencsére nem is nő meg 10 centi hosszúra a szőr. :D Az bosszant mennyire elment a társadalom egy olyan irányban, hogy ilyen apró külsőségek képesek ekkora ellenérzést kiváltani.

2020. aug. 3. 19:05
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha úgy vagy vele, mint én, hogy így érzed magad jól, akkor szard le és kész. Vígan hordom az atlétát, a hónaljszőrömet sosem nyírtam, az egyetlen ember, akinek a kedvéért esetleg elgondolkoznék rajta, az a barátnőm (de ő meg jó szőrösen szereti). 29F

"Az bosszant mennyire elment a társadalom egy olyan irányban, hogy ilyen apró külsőségek képesek ekkora ellenérzést kiváltani."

Egyrészt bosszantó, másrészt viszont az apró külsőségeken fennakadó emberek leginkább magukat járatják le.

2020. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

Üdv a nők világában, minket hosszú évek óta csesztetnek, ha a testünkön bárhol is szőr van.


Engem amúgy addig nem zavar a szőr senki hónalján amígy nem büdös vagy 10 centi hosszú a szőr, mindenkié legyen olyan ahogy neki kényelmes

2020. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%
Fuh, én ki is vagyok a külföldi fickóktól a nagy hónaljkutyáikkal. Egyetlen testrészen vagyok rosszul a szőrtől férfin nőn egyaránt, és az a hónalj.
2020. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, ha nem borotválod. Én sem szoktam fiatal férfiként. Viszont ujjatlant városba nem veszek hétköznapi viseletnek, max.szabadidős tevékenységkor.
2020. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!