Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok, lányok! Tényleg...

Srácok, lányok! Tényleg nagyon gáz, ha 24 éves férfiként nem borotválom a hónaljam és ujjatlant is hordok?

Figyelt kérdés

A minap nem volt ülőhely a buszon, ujjatlanban voltam és fogódzkodás közben látszott, hogy full szőrös a hónaljam. Közben két kb. 18 év körüli srác arról sugdolózótt, hogy milyen már, hogy nem csupasz a hónaljam, pláne, hogy atlétában vagyok.


Tényleg ennyire gáz, hogy nem szőrtelenítek? Magas, sportos, izmos srác vagyok, a kinézetemre nem mondhatnának rosszat mégis a hónaljamat gusztustalannak tartották.



2020. aug. 3. 17:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
Hát én személy szerint rosszul lennék tőle. Nekem ez nem divat hanem ápoltság kérdése. Lehet hogy nem büdös de ha én meglátok egy kiskutya nagyságú hónaljat valakinél egyből arra tudok gondolni hogy 1, rohadt izzadt szaga van, 2, máshol is ennyire szőrös. Meg divat ide vagy oda az 50 éves apám is borotválja a hónalját
2020. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%
Engem cseppet sem zavar, ha szőrös, csak legyen ápolt és illatos.
2020. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, viszont úgy, abban a szituációban mégis az. Én sem örülnék ha az arcom egy idegen hónaljától pár centire lenne. Akkor már lentebb kapaszkodj!
2020. aug. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem tetszik szorosen
2020. aug. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%
Ezek a lepontozások, undorítóak.
2020. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
44%
Nekem jobban tetszik ha egy férfinek szoros a honalja, de nem zavar ha nem az. Mindenkinek saját kényelme
2020. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!