Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is tapasztalja mostanság,...

Más is tapasztalja mostanság, hogy gyorsabban zsírosodik a haja?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1-1,5 hónapban sokkal gyakrabban kell hajat mosnom. Korábban bőven elég volt kb 5 naponta, szinte semennyire nem zsírosodott. Mostanában viszont már a második nap elkezd zsírosodni a tövénél. Sem termékbeli sem pedig életmódbeli változás nincsen nálam. (Esetleg arra gondoltam, hogy az utóbbi időben tényleg nagyon ritkán mozdulok ki itthonról, talán a szárazabb levegő az oka a szobámban?)

2020. dec. 29. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is ezt tapasztalom az utóbbi időben
Nem, eddig is gyorsan zsírosodott
Nem, eddig sem zsírosodott gyorsan, most sem
30 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
*18/L
2020. dec. 29. 21:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig sosem zsírodott az utóbbi időkben, most viszont 5 nap után 20l
2020. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mióta először megjött azóta naponta mosni kell a hajam olyan zsíros, mostanában pedig megmosom este, reggelre vállalhatatlan.
2020. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bar ferfi vagyok, de en is tapasztalom amiota home officeban vagyok. Biztos vagyok benne, hogy a futeshez van valami koze, de azt hogy szaraz vagy paras levego vagy mi, na ahhoz mar nem ertek.:)


F25

2020. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ment a zöld kéz mindenkinek:)
2020. dec. 29. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, nem vagyok otthon, eléggé megváltozott az életem, lehet stressz miatt, vagy felborult pár hormon
2020. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem is ezt kezdte el csinálni, de rájöttem, hogy rosszul mosok hajat. Nem tudom, te hogy csinálod, de próbáld meg minden hajmosásnál kicsit erősebben "levakarni" a faggyú régteget a fejbőrödről az ujjbegyeddel. Nekem ez segített, és 3-4 naponta mosok hajat.
2020. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,eddig is gyorsan zsírosodott.2 naponta mosom.
2020. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!