Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy hosszú haj?

Rövid vagy hosszú haj?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van már jópár éve amit manapság egyre jobban unok.

Elgondolkodtam azon hogy mi lenne ha levágatnám rövidre és elkezdtem nézni egyre rövidebb frizurákat amik egyre jobban meg is tetszettek.

Mivel nem tudtam eldönteni hogy egy válligérő bobot vágassak vagy pedig egy olyan felnyírt rövid bobot ami hátul nagyon rövid, és a nyakamat fel tudom borotválni, elől pedig az állcsontomig ér kb.


Mivel mindkettő fazon nagyon megtetszett ezért kitaláltam hogy elmegyek fodrászhoz és először vállig érőre vágatom, ha az tetszik akkor nem megyek rövidebbre.


Amikor ezt elmondtam alegjobb barátnőmnek akkor másnap estére mutatta hogy neki is ugyan olyan haja lett mint amilyet meséltem neki.


Eddig sosem zavart ha "leutánzott" de ez már nagyon zavaró.


Mit tegyek? Én is levágassam és halgassam azt hogy én utánozom őt? Vagy hagyjam emiatt?



2021. jan. 24. 19:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz más hülyeségével, vágasd le nyugodtan. Ha beszól, akkor meg küldd el melegebb éghajlatra 🤷‍♂️
2021. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a barátnőddel, mutasd meg neki, hogy te vagy az ötlet gazda és ezért te sokkal jobban tudsz érvényesülni. Én a felnyírt/borotvált bobot választanám, annál különlegesebb frizura nem igazán van és borzalmasan vonzó! Szóval bíztatlak arra, hogy tedd meg
2021. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
Vágasd kopaszra, de ne szólj neki előtte :)
2021. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Hmm

Akkor lehet hogy én is levágatom mert nagyon vágyom már rá.


Utolsó! Én pont fordítva gondoltam😂hogy szólok neki hogy levágatom kopaszra de közben eszem ágában sincs. És megnézem hogy ő ezt is utánozná e.

2021. jan. 24. 21:13
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó ötlet 🙃🙂
2021. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Én is így voltam vele, mikor elhatároztam, hogy szőke leszek ő előbb megcsináltatta, viszont nekem jobban állt. Szerintem vágj bele, mindegy, hogy ő mit csinált.
2021. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Szívem szerint már most mennék a fodrászhoz de az a "gond" hogy mégis ő a legjobb barátnőm és nagyon sűrűn találkozunk. Meg a közös barátaink is azt látják csak hogy neki volt először olyan a haja
2021. jan. 25. 13:06
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaid megszólnak ezért, akkor nem is a barátaid 🤷‍♂️
2021. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődnek milyen is lett a haja? És miért ennyire nagy probléma, ne becsüld alá őket. Fontosabb az hogy jól érezd magad.
2021. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Akkor vágasd le a másikat a felnyirt bobra hid el az jobban fog állni
2021. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!