Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy hosszú haj?

Rövid vagy hosszú haj?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van már jópár éve amit manapság egyre jobban unok.

Elgondolkodtam azon hogy mi lenne ha levágatnám rövidre és elkezdtem nézni egyre rövidebb frizurákat amik egyre jobban meg is tetszettek.

Mivel nem tudtam eldönteni hogy egy válligérő bobot vágassak vagy pedig egy olyan felnyírt rövid bobot ami hátul nagyon rövid, és a nyakamat fel tudom borotválni, elől pedig az állcsontomig ér kb.


Mivel mindkettő fazon nagyon megtetszett ezért kitaláltam hogy elmegyek fodrászhoz és először vállig érőre vágatom, ha az tetszik akkor nem megyek rövidebbre.


Amikor ezt elmondtam alegjobb barátnőmnek akkor másnap estére mutatta hogy neki is ugyan olyan haja lett mint amilyet meséltem neki.


Eddig sosem zavart ha "leutánzott" de ez már nagyon zavaró.


Mit tegyek? Én is levágassam és halgassam azt hogy én utánozom őt? Vagy hagyjam emiatt?



2021. jan. 24. 19:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Felyírtra vágasd!
2021. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Az övé is olyan lett. Pont ez a baj.
2021. jan. 26. 13:13
 13/33 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2021. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

De egy irritáló barátnőd van. Mint egy óvodás, vagy legfeljebb általános sulis. Komolyan felidegesített.

Szerintem vágasd le. Csak azért is. Ha neked jobban áll, megeszi majd az irigység.

2021. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Én próbálok nem foglalkozni vele de sok közös barátunk van akik az ő pártját fognák ebbe a dologban. És nem szeretném ha e miatt összevesznék velük vagy pedig hogy a hajam miatt kiközösítenek
2021. jan. 26. 13:54
 16/33 anonim ***** válasza:
Akkor keress más barátokat. Az ilyen nem barát.
2021. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Úgy is mondhatnám hogy ne akarj nekik megfelelni, csak magadnak. #16
2021. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Pont ezt írtam az előbb hogy nem akarom hogy e miatt tönkremenjen a barátságunk
2021. jan. 26. 14:13
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt értem, de ha ettől függ egy barátság, akkor az soha nem is volt az.
2021. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kopaszt nem is vállalnád be, az jó válasz lenne, hogy csak azért is tovább mész, mint a barátnőd, és teljesen rövidre vágatod. Mondjuk egy oldalt-hátul felnyírt tüsis, vagy "pixie crop" fazonra.
2021. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!