Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy hosszú haj?

Rövid vagy hosszú haj?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van már jópár éve amit manapság egyre jobban unok.

Elgondolkodtam azon hogy mi lenne ha levágatnám rövidre és elkezdtem nézni egyre rövidebb frizurákat amik egyre jobban meg is tetszettek.

Mivel nem tudtam eldönteni hogy egy válligérő bobot vágassak vagy pedig egy olyan felnyírt rövid bobot ami hátul nagyon rövid, és a nyakamat fel tudom borotválni, elől pedig az állcsontomig ér kb.


Mivel mindkettő fazon nagyon megtetszett ezért kitaláltam hogy elmegyek fodrászhoz és először vállig érőre vágatom, ha az tetszik akkor nem megyek rövidebbre.


Amikor ezt elmondtam alegjobb barátnőmnek akkor másnap estére mutatta hogy neki is ugyan olyan haja lett mint amilyet meséltem neki.


Eddig sosem zavart ha "leutánzott" de ez már nagyon zavaró.


Mit tegyek? Én is levágassam és halgassam azt hogy én utánozom őt? Vagy hagyjam emiatt?



2021. jan. 24. 19:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Bizony nem csak te jártál így,sajnos. Van ez a típus aki ezt csinálja ming amig a te barátnőd is. Az én lányom pontosan ebbe a cipőbe járt és egy kicsit ma is csak most már középiskolások lettek,kicsit tábolabb került zőle ez a lánybarátja. Értem,h miről beszélsz és ez nem szép dolog a barátnőd részéről. Én mindig azt tanácsoltam a lányomnak,h valami más téren próbáljon meg "visszavágni". Az ő barátnője hihetetlenül önző és irigy volt mindenre. Pedig igazán sztárolva volt az iskolában. Nem értem. Keress valami más fazont magadnak.

De az,hogy ő olyanra vágatta még nem minden. Ő is az elegánsabb stílus kedvelője? Mert lehet,h nem annyira és ősszességében neked jobban állna az a frizura.

Mit gondolsz? Nézd magatokat külső szemlélő módjára és próbálj meg úgy dönteni. Hátha segít.

2021. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
Szerintem vágasd le, de dobd fel valami pusszal és akkor a barátnődet megeszi a sárga irigység
2021. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
vágasd le ha még nemt etted volna :) vagy valami menőbb színt találj és fessed
2021. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!