Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég kezdtem el az Inerta (...

Nemrég kezdtem el az Inerta ( 20 mg) szedését,( 1x1) kinek mik voltak vele a tapasztalatai, illetve mennyi idő múlva kezdett el látszódni a javulás? Olyan előfordulhat, hogy egyáltalán nem használ?

Figyelt kérdés

Régen 17 évesen ( most 23 vagyok) küzdöttem serdülőkori aknéval hasonló gyógyszer rendbe tette amit fél évig szedtem. Véleményem szerint a maszkviselés miatt nem tudott eléggé levegőzni a bőröm,ezért visszajöhetett,ugyanis kizárólag a maszk takarta területeken jött elő ( nyak,áll,állcsont,áll alatt) . A doki szerint nemvolt elég a félév,és van akinek több kura kell, de furcsa pont most jött vissza mikor maszkot kell viselni.

Illetve elgondolkoztam,hogy mivan ha valami szervi gondom van vagy egyéb hormonzavarom. Annak mik a tünetei? ( menstruációm rendszeres,anyagcserem az változatos, nem mindennapos) A válaszokat és segítséget, előre is köszönöm!



2021. febr. 2. 10:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Valaki tud ajánlani egy jó ajakápolót a szárazságra?😄
2021. febr. 8. 20:24
 12/23 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használtam.

2021. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Nekem a bőrgyógyász írt fel tégelyes krémet ami a patikába kapható azt szerintem érdemes kérni tőle ha mész hozzá legközelebb, nekem nagyon bevált szépen visszahidratálta a szám. De még a Carmex ajakápoló is használt azt is ki lehet próbálni.:)
2021. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem, de lehetséges hogy a gyógyszer bezavar a menstruációs ciklusba?
2021. febr. 11. 03:03
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott ilyen gondot, a mellekhatasoknal sem emlékszem hogy írt volna ilyet. De előfordulhat.
2021. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Egyelőre énsem tapasztaltam, a hónap vége fele kéne megjönnie, remélem nálm se lesz ilyen gond.

Köszönöm

2021. febr. 11. 09:03
 17/23 A kérdező kommentje:

Ha vége a kurának akkor milyen típusunak fog számítani a bőröm?

Normál, vagy attólmég ugyanolyan termékeket célszerű használni ami pattanásra hajlamos, zsírosabb bőrre való?

2021. febr. 15. 10:24
 18/23 anonim válasza:
Célszerű szerintem úgy kezelni utána is az arcod hogy pattanásra hajlamos főleg ha zsíros is! Biztos ami biztos nehogy vissza jöjjenek és így kordában tudod tartani aztán ha már úgy látod hogy biztos a bőröd akkor elhagyhatod a "durvább" pattanás elleni szereket de azért nem kéne teljesen kivonni az arcápolásból. :)
2021. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#17 mikor abba hagytam a gyógyszert utána is úgy ápoltam a bőröm mintha zsíros és pattanásos lenne a bőrtipusom. Utána egy évre kB. Már úgy kezeltem mint a normál bőr tipust.
2021. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Ez a gyógyszer valamennyire azért hat a hormonokra hisz a faggyú is ahhoz kapcsolódik.

Okozhat mellfájdalmat akár? Ízületi és derékfájdalmakra emlékszem de erre nem.

Menstruáció is közeleg és akkor szokott érzékenyebb lenni de ezt most durvábbnak élem meg.

Lehetséges hogy a gyógyszer felerősítette a PMS-t vagy ilyesmit?

2021. febr. 22. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!