Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég kezdtem el az Inerta (...

Nemrég kezdtem el az Inerta ( 20 mg) szedését,( 1x1) kinek mik voltak vele a tapasztalatai, illetve mennyi idő múlva kezdett el látszódni a javulás? Olyan előfordulhat, hogy egyáltalán nem használ?

Figyelt kérdés

Régen 17 évesen ( most 23 vagyok) küzdöttem serdülőkori aknéval hasonló gyógyszer rendbe tette amit fél évig szedtem. Véleményem szerint a maszkviselés miatt nem tudott eléggé levegőzni a bőröm,ezért visszajöhetett,ugyanis kizárólag a maszk takarta területeken jött elő ( nyak,áll,állcsont,áll alatt) . A doki szerint nemvolt elég a félév,és van akinek több kura kell, de furcsa pont most jött vissza mikor maszkot kell viselni.

Illetve elgondolkoztam,hogy mivan ha valami szervi gondom van vagy egyéb hormonzavarom. Annak mik a tünetei? ( menstruációm rendszeres,anyagcserem az változatos, nem mindennapos) A válaszokat és segítséget, előre is köszönöm!



2021. febr. 2. 10:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott ilyen problémákat
2021. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ezzel a gyógyszerrel pl szolizni nem lehet, de szaunázni szabadna?

Vagy inkább kérjem ki az orvos véleményét?

2021. márc. 2. 16:35
 23/23 anonim ***** válasza:
Azt lehet.
2021. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!