Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy mell felé ér a...

Normális, hogy mell felé ér a hajam és komplexusaim vannak ez miatt?

Figyelt kérdés
Kevesebbnek érzem magam a többi nőnél, a párom exe is visszahallottam mástól, hogy én rosszabb nő vagyok nála mert nincs olyan szép hosszú hajam, de egyszerűen nem tud nagyobbra nőni a hajam gyerekkorom óra. Gondolkoztam hajhosszabbításon is, de akkor mindennap vasalnom kéne, hogy ugyanolyan egyenes legyen,mint a póthaj és könnyen törik a sajátos.
2021. ápr. 11. 15:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem gaz, hogy mell fele er a hajad, nekem is. Sok volt baratomnak es a mostani baratnak is voltak hosszuhaju exei. Mindig lesz olyan ex, akinek hosszabb lesz a haja, vagy a korma, esetleg szebb a bore.

Pl az en mostani baratom imadja a hajamat, szerinte dus es egészséges.(Nem tudom hogy milyenek lehettek akkor az elodeim, mert nekem baromira keves, vekonyszalu, konnyen toro hajam van),de szivesen megnezne roviden is a hajam.

Szerintem fontosabb a hosszusagnal, hogy tenyleg egeszseges, fenyes, puha legyen, ami agyonvasalas mellett kb lehetetlen.

2021. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#10 Gondold át még egyszer amit írtál.
2021. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad kevesebbnek emiatt. Nem vagyunk egyformák, és biztos, hogy lesz olyan, akinek pont így vagy tökéletes, és nem a minél hosszabb hajtól. Nekem pl. pont hogy a teljesen rövid női frizurák jönnek be a legjobban.
2021. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne érezz így!

Nagyon is szép az mell fölé érő haj. A lényeg hogy ápold.

Az az ex pedig direkt csinálja...

Leakarja húzni az önbizalmad.

Ha a párod nem szeretne úgy ahogy vagy, akkor nem lenne veled! :)

2021. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nehogymár rosszul érezd magad ennyiért! Annyira elegem van, hogy a hosszú hajat a férfiaknak való megfelelés eszközének tartják! Bocsi, nem a te hibád, csak ez eleve böki a csőröm😌 Ne egy pasi miatt csinálj a hajaddal bármit, hanem azért, mert neked úgy tetszik. Ez az első. A második az, hogy akár egy rövid frizurát/más színt is kipróbálhatnál, ha úgy jobban érzed magad. A színt sprayfestékkel is megnézheted, hogy tetszik-e. A hosszú haj se ad önbizalmat, ha csak lóg, és ezt sem a frizurára értem, hanem a hajadhoz való viszonyodra. Az enyém kb köldökmagasságig ér, de szart se ért az egész, nem éreztem úgy, hogy hozzám tenne, miközben az olyan lányokra, akiknek szerves részük, a lényükhöz tartozó volt a hajuk, irigy voltam, mint a szar. Gondold át, hogy mi tetszik, milyen szeretnél lenni, és olyanra válts. Ne olyanra, ami a kollégádnak /párodnak/ szomszédmarisnak bejön, hanem olyanra, amitől Te jól érzed magad. Nézegess képeket, pl velem a pinteresten jött szembe egy kép, amin a csajnak rókavörös, de tényleg ilyen ragyogó rezes-narancsos-mahagónis színű haja volt. És azon kaptam magam, hogy folyamatosan azt nézegetem, és nagyon-nagyon szeretnék olyan felszabadult és karakán lenni, mint amilyennek ő tűnt. Szóval fogtam magam, és befestem hennával😂 Se színteszt, se semmi, az életben nem hordtam narancssárgát, pirosat, de olyan önazonos érzés volt, hogy végre olyannak tűnök kívülről is, amilyennek szeretném érezni magam, hogy csak na. Még a viselkedésem is változott kicsit, sokkal jobban meg merek szólalni. Sajnos nem maradt benne teljesen, pont holnap festem át újra, először lushossal volt, most 100%porhenna lesz, meglátjuk róka leszek e. Na mindegy, az egészből annyit akartam kihozni, hogy nem a hosszú haj a lényeg, hanem hogy hozzád passzoljon. Lehetsz Rapunzel, ha amúgy egy pixivel lennél önazonos, és ahogy a példámon is láthatod, semmit nem ér a hosszú haj, amíg nem érzed úgy, hogy igen, ez én vagyok.
2021. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

Utolso: a por bebne fog marafni, dr sajnos minel tobbszor fested hennaval annal sotetebb lesz, en mar majdnem barnas vagyok tole :D

Viszont mrzes pakolassal tudsz rajta vilagositani, meg ha citromos kamillateas vizzel befujod es kiulsz a napra. En nyaron most ezt akarom probalgatni :D

2021. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Utolso miert nem veszel egy rendes szokitot ahelyett hogy a fel konyhat a hajadra pakolnad?

Az etel nem hajra valo

2021. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17Azért, mert ez jót tesz a hajamnak. Nem étel, festéste használják évezredek óta. Tény és való, kicsit macerásabb. Plusz nem szőke hanem vörös haját szeretnék.

#16 Tudom, most csak azért az egészet festem, mert a lushos kijött belőle sajnos. A tippeket pedig köszi:D

2021. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!