Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok volt már veletek olyan...

Lányok volt már veletek olyan hogy megbántatok egy frizurát?

Figyelt kérdés
Mondjuk rábeszéltek de végül nem lett jó vagy próbált egy nagyon extrém váltásra de nem csináltad meg? Írjátok le ide kinek hogy volt. 21/N
2022. jan. 19. 09:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Még most is lehet olyan hajad ha szeretnéd.
2022. jan. 19. 15:07
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
KB 15 voltam mikor nekem P!NK haja meg tetszett. Szóval meg csináltattam. Rövid haj kis rózsaszínnel hát nem kellett volna. :D
2022. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a megbánás dolog idővel jön vagy múlik.


Nekem volt szerencsém kipróbálni még 13 éves koromban (vagy 14, pontosan nem tudom) egy nagyjából szájig érő egyenesre vágott hajat szeretett nagymamámnak köszönhetően.

Tudni kell hogy a szüleim a mamámra bíztak 2 napra és mondták neki hogy fodrászhoz vigyen el. Na ő ezt egy kicsit átértelmezte mert elvitt fodrászhoz de meg is "parancsolta" a fodrásznak hogy milyen hajam legyen. Ha jól emlékszem akkor még el is sírtam magamat a székben de lehet hogy csak utána. Nagyon nem tetszett


Most 25 éves vagyok, felnőtt fejjel átgondolva levágattam újra szájig érőre és hátul felnyírtra.

Most nagyon megszerettem.

2022. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Van benne valami amit írtál lehet akkor kamaszként meg hogy ők mondják meg milyen legyen évszaknak megfelelő. Lehet ezért nem szerettük vagy úgy nevezett lelki trauma. Mert így ahogy írtad felnőtt fejjel meg igazán praktikus, stílusos a fül aljjajig érő haj
2022. jan. 19. 17:54
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Rövid tüsi hajat vágattam. Dús egyenes szálú hajam, és enyhén elálló füleim vannak, mondanom sem kell mi lett az eredmény, mint egy nagy fülű sündisznó.

Másodiknak pedig hosszú hajat növesztettem, szép volt, de akartam bele egy kis átmenetet. A fodrász csaj olyan furcsán vágta le, hogy fél évre ránőtt a fejemre a hajráf, mire hordható lett anélkül is.

2022. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Sajnálom és így mostani korszakban nem gondoltad hogy újra ki kéne próbálni a tüsi hajat? Vagy most is nagyon rosszul állna?
2022. jan. 19. 19:04
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben hosszú hajam volt aztán 12 évesen nyáron jöt egy elhatározás és levágatam álig éröre egy frufruval.Nagyon megbántam főleg a frufrut szenvedés volt megnöveszteni. Aztán 16 évesen levágatam válig éröre körben felyirva.De az sem tetszet nagyon úgyhogy 2 hét múlva levágatam álig éröre. 4 hónapig rendszeresen vissza is vágtam . De aztán megnövesztetem most 3 ével késöbb melig ér de a körben felnyirást megtartottam mert praktikus.
2022. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen a frizurát bántam meg, hanem, hogy olyanhoz mentem, aki nem tudta kivitelezni. A szokásos fodrászt felhívtuk valamikor május elején, de be volt telve a ballagások közelsége miatt, ezért csak július huszon valahányadikára tudott volna beírni. Kerestünk egy másikat, olyat, akihez ismerősöm gyerekei jártak.

Nagyon kedves nő volt, olcsón vágta le a hajam, mindössze 900 forintomba fájt. De az eredmény cudar lett. 3 féle képet mutattam, hogy tudja, mennyire nyírja fel a tarkómat, mennyit hagyjon oldalt, mennyit elöl, ezeket elmondtam neki világosan. Viszont, mikor elért arra a pontra, hogy már szerintem jó volt, még tovább nyírta, miközben élvezettel mondogatta, hogy "nagyon jó döntést hoztál" "sokkal szebb leszel" "ez a haj sokkal jobban áll, mint az a bubi" közben pedig megkopasztott. Alig maradt 3-5 centi hajam a fejem tetején, úgy néztem ki, mint Joakim Broden és Gyurcsány Ferenc szerelemgyereke. Hol leszbikusnak, hol pedig fiúnak néztek. A hátulját folyton elaludtam a hajamnak, alig vártam, hogy a szokásos fodrászom megigazítsa.

Végül pár hónapig relatíve elégedetten léteztem a rövid, akkoriban szerintem menő hajammal, megnövesztettem egy srác miatt, majd levágattam a vállam fölé, aztán azóta sokkal elégedettebb vagyok, jelenleg az államnál van kb és így sokkal többnek tűnik, mint mikor sörényszerűen lógott és kevésbé idegesít elalvásnál, fésülni is ritkábban kell.

2022. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Le akartam vágatni a hajam rövidre, de nem mertem, csak ilyen kb 20 centisre, rettenetesen néztem ki... 2 nap múlva visszamentem, levágattam rövidebbre, olyan 7-10 centisre. Annak a formája rossz lett, visszamentem mégegyszer, de még lehet, hogy utána is mégegyszer, csak arra emlékszem, hogy csomószor egymás után vissza kellett mennem... Nagyon amatőr volt az a fodrász is, fogalmam sincs, hogy tudott ilyen hajakat vágni... Persze én is hülye voltam, csak hónapokkal később mertem olyan rövidre vágatni, amilyet valójában akartam.
2022. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Végül mi lett a vége milyen rövid lett és milyen fajta frizura?
2022. jan. 31. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!