Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok volt már veletek olyan...

Lányok volt már veletek olyan hogy megbántatok egy frizurát?

Figyelt kérdés
Mondjuk rábeszéltek de végül nem lett jó vagy próbált egy nagyon extrém váltásra de nem csináltad meg? Írjátok le ide kinek hogy volt. 21/N
2022. jan. 19. 09:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha nem feltétlenül szükséges, akkor ne mondjunk igent a fodrásznak, ha a hajunkba akar vágni, mert a legtöbb esetben csak tarhálni akar még a kért szolgáltatás mellé.

Volt, hogy vakon belementem. Szigorúan mondtam, hogy ne legyen több 1-3 centinél, de nem vett komolyan. Úgy megcsutított, hogy fél évig várhattam, amíg újra leért a lapockámig. Nem mellesleg pont abban az évben volt a gimis ballagásom. Az ennél rövidebb haj nagyon hülyén áll nekem, mert megrövidíti a végtagjaimat. Búcsúzásként még a képembe is röhögött, ájuldozott, hogy “mennyire szép munkát végzett” 😮. Ami egyébként igaz is volt, de nem illett hozzám. Évekkel többnek tűntem így, úgy néztem ki, mint egy 50 éves kiégett táncdalénekesnő.

2022. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy még mindig nem kötelező nekik online pénztárgépet használni, külön kiakaszt!
2022. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!