Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrre való pattanás...

Zsíros bőrre való pattanás elleni "csodaszerek",ismertek ilyet? Melyiket próbáljam ki? (Linkek a leírásban) A többi információt lent találjátok.

Figyelt kérdés

Szóval az a baj a bőrömmel,hogy elég zsíros,és nem nagyon,de pattanásos is...A homlokom...

Próbáltam a REVOX-ot,AKNESOLT+Gyógyszertárban ajánlották az Alksebort,de sajnos az nem jó,mert nem is pattanásra való,hanem Seborrheára...


Köszönöm szépen mindenkinek,aki tud segíteni,és elolvassa :)


[link]


[link]


Már kétségbe vagyok esve,hogy melyik terméket "válasszam,ami gyógyszertárban is kapható),és nem kerül sokba...


Lényeg az,hogy újra szép legyen a bőröm,és olyan krémeket várok,amik nem roncsolják a bőröm,de a pattanásokra hatnak :)


Sajnos olvastam,hogy némelyik krém eszméletlenül szárít,szóval tanácstalan vagyok...



#link #krém #pattanás #zsíros bőr #miket ajánlotok #melyik hatna/ne legyen nagyon drága
2022. szept. 1. 11:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Ma délelőtt használtam először az Akneroxid-ot,és máris jelentős a javulás :)

Már nem olyan zsíros tapintású a homlokom,és a pattanások sem akkorák már ;)


Igen,a Notino nagyon drága,és a pénzedért,nem azt kapod "ráadásul,amit rendeltél"..

2022. szept. 3. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!