Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha edzés óta...

Mit tegyek ha edzés óta elkezdtem pattanásos lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon odafigyelek a higiéniára és így is a homlokom felső része tele lett aknéval. Soha nem volt ilyen problémám, 30 éves vagyok ráadásul. Mikor betegségem miatt 1 hétig nem edzettem (étkezésem ugyanaz maradt), érdekes módon teljesen kitisztult az arcbőröm.

Nem nyúlok edzés közben a homlokomhoz, mindig kizárólag papírtörlővel törlöm meg a homlokom,ha nagyon izzadnék. Hajamat erősen felkötöm, nem lóg bele az arcomba.

Teljesen el vagyok keseredve, mert nagyon jó eredményeket értem el, de a fejem meg egyre vállalhatatlanabb. Fehérjeport abszolút nem fogyasztok, a szükséges makrokat ételből viszem be. Egy hétig csináltam egy csökkentett fehérje "diétát", hátha az okozza, de így sem történt változás.


Nő vagyok egyébként, lehetséges, hogy felborult a hormonháztartásom és emiatt van ez. Heti 6 napot edzek, ebben van saját testsúlyos, kétkezes súlyzós, HIIT és aerob edzés is.

A menstruációm viszont változatlan maradt, ha hormonháztartásom felborult volna, akkor logikusan annak is késnie kéne/változnia a ciklus hosszának. Mit tegyek? :(



2023. máj. 14. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mi lehet a baj, mert még ezeket tudtam volna ajánlani, hogy ne legyen rajtad smink és edzés után moss arcot. (Előtte amúgy nem szükséges, az se jó, ha túl sokszor mosod.)
2023. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!