Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A profi testépítőkön, képeken...

A profi testépítőkön, képeken és videókon nem látszana, hogy pattanásos lenne a testük. Ennyire számít a koksz minősége, vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Filterekkel tüntetik el nyugi, ragyásak ők is!
2021. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenki lesz pattanasos. Enis koxoltam, rengeteg koxost ismerek es csak 1-2 volt pattanasos. De o csak szemet kajat evett kzra kozbe. Inkabb azon mulik.. meg a genetikan
2021. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai. Ha az a fajta vagy, aki hajlamos rá, inkább el se kezd. Nem is a ragya, hanem az utána maradó örökös heg a durva.
2021. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én nem koxoltam, és mégis pattanásos lett a hátam.
2021. máj. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem dugtok eleget, vagy semennyit azért a sok ragya
2021. máj. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a cucc minősége igencsak fontos, és a genetika is. Lehet a legprofibb cucctól is zsírcsöcsöt kapni meg pattanásos lenni, és van olyan is akinek soha semmi baja nem lesz, még akkor sem ha élete végéig koxol. Genetika...
2021. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Amugy nagyrészük isotretinoint is szed.
2021. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A profi testépítők képei és videó úgy meg vannak szerkesztve hogy ha élőben elmenne melletted nem ismernéd meg... Agyonretusált, beállított fények meg minden hogy minél jobban mutassanak... Semmi köze a valósághoz azoknak a képeknek videóknak
2023. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 egyreszt akkor qrva szar a szemed, masreszt meg agyban is gondok vannak nalad. Ja meg fingod sincs az egeszrol. Egy Bereczki Krisztian meg nagykabatban sem latszana atlagosnak, szerinted ekkora combot hogy lehetne elrejteni, meg ekkora vallakat? Es o meg csak “kispalyas” egy Big Ramy-hoz kepest. Hulye vagy fiam, de nagyon
2023. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!