Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek Nő? teljesen el...

Hogyan legyek Nő? teljesen el vagyok keseredve? Mit csinálhatna egy 17 éves fogszabályzós vaskos lány, akin nincs semmi szép?

Figyelt kérdés

.Nem érzem egyáltalán nőiesnek magam.ha elmegyek buliba, úgy érzem magam mint egy elefánt a porcelánboltban.A bőröm csúnya, striás miteszeres.A hajam vállig érő.Már kedvem sincs az emberek közé menni.Nagyon el vagyok keseredve.

165cm/70kg vagyok.Probálkoztam már a fogyokúrával de nem megy.Heti 4X sportolok de nem látszik.Kérlek SEGÍTSETEK!!!


2009. febr. 26. 10:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
En is hasznaltam Dalacin T-t, de nekem ez jobban bevallt: Zineryt (Topical Solution) Nagyon budos es draga, de szuperhatekony a pattanasos boron.
2009. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Menj el gyorsan egy jó fodrászhoz, egy jól vágott frizura nagyon fel tud dobni, és ha ténleg jól vágja, akkor még hetekig tart a hatása. A fogszabályozó meg itt Győrben szinte kötelező, a bakfis lányom itt könyörög nekem érte, hogy vigyem el, pedig szerintem nem is kellene neki. Itt divatba jött, Vannak ilyen strasszosak, minden. Nem vagy te vaskos annyira. keress előnyös ruhát! Menj el egy barátnőddel próbálgatni valami plázába, és vegyél fel olyanokat, amit sose hordtál. Lehet hogy egyész más fazon álll jól neked, mint amit hordassz.

De így látatlanben is: mindenképp próbálj ilyeneket:

Mély dekoltázs, átkötős blúz, Térdnél betoldásokkal bővülő szoknya.

Vegyél mídert, csipkés bugyit, szép harisnyát, szexis melltartót, magassarkú cipőt. Meg lehet ezeket olcsón is venni, és bármilyen ifjúsági stílusban.

Másik lehetőség: bemégy egy jó nagy és olcsó turkálóba barátnővel, összeszedsz egy csomó különböző szabású ruhát,

és mindet felpróbálod. Vedd meg, ami jól áll.

20 db alatt neki se fogj a próbának, és legalább egy órát ott kell töltenetek.

5000 ft-ból összeszedhetsz 2-3 garnitúrát, ami jól áll.(kilósba menj)

A súlyod nem indokolja az elkeseredést. A bőröd meg rendbe kell hozni. De elárulom, hogy ma már a 13 évesek is stirásak, meg narancsbőrösek, hála a sok vegyszernek, amit eszünk. De ha elhagyod a tartósítószer, festék élelmiadalék neszkafé üdítő zseltint a kajádból, 3 hét után meglátszik.

Járjál szaunába! Esetleg szoliba, vagy napozz ha jön a tavasz, mindenki sokkal szebb, ha van eg ykis szine.

Ha kirándulás közben szerzed (a színt) a kedved is sokkal jobb lesz.

Különben elárulom ezen a rossz érzésen amival küzdessz, minden nő átesik legalább félévente. A csinosabbak szerintem gyakrabban. Hányd ki a régi ruhát a szekrényből, itt a tavasz, megújulunk!

A kis nevelt lányom(15) a 165-höz 85 kg, aztán néhány rohamtól eltekintve tök elégedett magával, kifesti a szemét feketére(körbe) a haja fele fekete, fele pink, aztán jól néz ki tényleg. Bár aszél nem fogja elvinni.

Neked góthiknak kéne lenned,az mindenkinek jól áll, az a sok csipke olyan jó, és a fekete slankít. [link] ez elég nőies, nem? [link]

Keresd meg az évszaktípusodnak megfelelő színeket!

[link]

ez kevés, könyvtárban keress ilyet: stíluskalauz nőknek c.

Szép megújulást! Az idétlen bakfiskornak vége!Kezdődik a csinos fiatal nő korszak! (És még egy jó hír: érdemes komolyabb ruhát, cipőt venned, most már nem fogod félévenként kinőni)

2009. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A zone clubon nézd meg a Ruha nélkül is gyönyörű, vagy hasonló c. műsort!És a Tíz évvel fiatalabb!!-at. Jó ötleteket kaphatsz. Vagy az Átváltoztatjuk!-at
2009. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. márc. 4. 16:08
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Néha én is úgy érzem magam mint te.. Tudom hogy most hogy lehetsz.. nekem ez csak szakaszosan szokott lenni, mikor eszembe jut hogy pár éve pl. azt mondta rám egy gyerek hogy csúnya vagyok, és akkor egész nap azon töprengek :S

De van az is, mikor iszonyúúú jó csajnak érzem magam :P Akkor pedig a sok bók jut eszembe ;)

Naahh ezt csak megosztottam veled..

Inkább tanácsokat adnék :)

Először is, én a helyedben, most itt a nyár, időd reméljük mint a tenger,és elkezdhetnél egy nagyon szupi, önismereti programot!:)

Azt szeretném tőled kérdezni, hogy küldenél az e-mail címemre(amit ha beleegyezel, megadok) egy fotót ? Persze ha nem szeretnél, nem kell, de akkor tuti hogy hatásosabban tudnék segíteni!:) És az msnem is szívesen megadom majd ha elküldted a képet :)

De ha nem szeretnéd, akkor is itt van pár tanács :

Szóval a bőröd..Nem tudom, mennyire van rá kereted, de vegyél Vichy Normaderm fehér-zöld termékcsaládot(legfőképp az arctisztítót és a hidratáló krémet) és használd! nem lesz olcsó mulatság, de megéri. ;)

Striás..nekem is sajnos. A belső combomon, elég durva..

Na mindegy, ebben is segítek : Milupa terhességi krém. Ez elég olcsó :) És barátnőmnek bevált, én is tervezem hogy veszek ;)

Mitteszeres..erre is jó a vichy.

A hajad vállig érő.. tudok egy szupi frizurát, amit ha benne vagy, elküldök az e-mail címedre vagy belinkelek, szerintem nagyon csini, bár a legkönnyebb akkor lenne ha látnék rólad képet.. mert nem biztos, hogy jól állna..

A fogyókúra pedig.. tényleg menj el orvoshoz!

Öltözködni meg szépen öltözködj pl. a mayoból ott olyan jó ruhák vannak ;) meg warp zone.. ;)

csini leszel!:P Csak bízz bennem :)

Pusziii

2010. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!