Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 13 éves lány rasztát akar csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 16:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

írd be a keresőbe hogy raszta és nézd meg hány kérdés jött ki. Innen(is) veszem hogy nagyon soknak van.

És nagyon sok ismerősömnek is azvan. Megyek a városba ha 4 rasztafejű csaj nem jön velem szembe az már nagy csoda lenne.

Nem nagyon érdekli őket hogy hogyan áll nekik csak hát ez a menő muszáj :D

Szerintem meg hagyhatnád ezt a hülyézést. Semmi köze ahoz, hogy az a véleményem hogy divatból csinálják. Érdekes pár éve még nem jutott volna eszébe egyik 13évesnek sem hogy neki raszta haj kell.:D De tök jó, hogy nekemis és neked is megvan erről a véleményed ;D

kedves kérdező ne érts félre nem azért mondom ezt, hogy ne csináltasd meg.

Ezzel csak annyit akartam hogy ha valaki megy veled szembe az utcán akkor lehet hogy nem az lesz az első gondolata, hogy de jól áll neki. Hanem hogy jajj már megint egy ilyen csaj.

bár az idősebb korosztálynál jellemzőbb. vagyis hát a nálad idősebb korosztálynál.

2011. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nekem 1 ismerősömnek sincs xDDD sőt. A suliban senkinek sincsn, pedig jár oda vagy 700 emberke, és majdnem mindenkit ismerek...
2011. aug. 27. 17:28
 13/23 hümi ***** válasza:
azt megfogadtam ha csöves leszek akkor rasztát csináltatok :D ..mert nem kell olyan sokszor mosni és meg van oldva, de másrészt meg nagyon sokat kell tekerni vagy mi:D egyik oszt.társamnak is az van és órákon mindig horgolja mert a kiálló hajszálakat hozzá ízéli a többihez, szal nekem nem kéne mert nem lenne türelmem mindig azt csesztetni + ha először csinálják fáj is, de hát ha vkinek ez tetszik annak lehet akármit mondani :D
2011. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
hetente kell mosni, meg horgolni, meg waxolni xD
2011. aug. 27. 18:55
 15/23 anonim ***** válasza:
ne csináld, egy 13 éves lány amúgy se a legnőiesebben néz ki még, ne akarj úgy kinézni mint egy fiú...
2011. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a véleményemet kérdezte a kérdező, én csak megmondtam kedves 3.^^
2011. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csináltathatsz, ha a szüleid is benne vannak. Miért lennél divatmajom? pf... Ha tetszik, és nem csak egy fellángolás, akkor hajrá! :) De gondold meg jól!
2011. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ehhöm... köszi, jöhetnek még a vélemények!
2011. aug. 28. 12:32
 19/23 anonim ***** válasza:
13 évesen szerintem ne.Ilyen fiatalon még nem nagyon találja meg valaki a stílusát.Arról nem is beszélve,hogy (gondolom ált.iskolás vagy) mit szólnak hozzá a tanárok+ majd megnéznek érte.
2011. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha úgy jobban érzed magad akkor csináld.
2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!