Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 13 éves lány rasztát akar csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 16:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nekem volt ismerősöm aki rasztát csináltatott magának és azt mondta ,h k'rvára fájt neki és megbánta most 1 centis haja van .Tudod ,h csinálják a rasztát?beszappanozzák a hajad ,feltupírozzák utána szétszedik és befonják.Most már máshogy csinálják ,de az sem kellemes.totál káros lesz a hajad ,de te tudod.Nem lebeszélni akarlak ,csak nem tanácsos csináltatnod ,legyen olyan szép a hajad amilyen most!
2011. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer élünk!!! Kipróbálod, ha nem tetszik, vagy meggondolod magad, akkor is ki lehet bontani a legtöbb esetben, tehát nem kell kopaszra nyírni a fejed. Fiatal vagy, most még kipróbálhatsz ilyesmit, ezel nem károsítod az egészséged és nem ártasz senkinek.

Arra figyelj, hogyha megcsináltatod, akkor igenis moss hajat, ráadásul ne samponnal, hanem szappannal, de rendszeresen, mert attól szépen egyben marad, illetve összeáll és nincsenek benne olyan adalékanyagok, amik a normál samponban kifejezetten a haj kócosodását hivatottak megakadályozni. Most nem kel itt az extra bőrszárító szappanra gondolni, lehet ez a leghidratálóbb hatású kézműves szappan is, de szappan legyen..

Ha meg meggondolod magad és ki akarod bontani, akkor írhatsz privit, ha még vissza tudod keresni akkor ezt a bejegyzést, ingyen szívesen megcsinálom, mert profi vagyok razstabontásban, és nem pártolom lányoknál a nagyon rövid hajat (én is lány vagyok)..

2011. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Tudom h hogy csinálják, és köszönöm az utsónak :)
2011. aug. 31. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!