Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő tabletta?

Sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés

Sörélesztő tablettát szeretnék venni, hogy gyorsabban nőjön a hajam. (egyébként normál növekedésű hajam van, havi 1 cm)

Legyetek szívesek, írjatok tapasztalatokat, kinek használt, mennyi hajatok nőtt egy hónap alatt...

És még azt szeretném kérdezni (főleg azoktól, akiknek használt is a szer) hogy napi hány szemet vettetek be belőle? én mindenhol mást olvastam...

Köszönöm:)


2011. okt. 20. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Ja meg persze gondolom az üveg is számít, hogy nem kellett megvenni!!:)
2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
hát nekem nem nőtt gyorsabban a hajam:( be is fejeztem!
2011. nov. 25. 14:31
 33/66 anonim ***** válasza:

Tényleg?? :( Sajnálom...! Nekem bevált.

Akkor gondolom próbálkozol mással (Bánfi hajszesz, vagy maradsz a sörélesztő tabinál?)

Szia

2011. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

miért, a bánfinak van hajnövesztő szesze?

a természetes hajnövekedés gyorsasága a génektől is függ, anyu szerint nem létezik olyan szer amivel mesterségesen befolyásolni lehetne. ő biovanne - t használt, hajra neki nem vált be, de azt mondta hogy a bőre szép lett tőle. nem lehet hogy neked alapból gyorsan nőne a hajad ricinus nélkül is? (bocsi ha hülye kérdést tettem fel:) ) hetente egyszer használtam. de egy internetes blogban azt olvastam hogy egy lány minden 2 - 3. nap feltette. lehet az is egyén függő hogy hányszor kellene használni egy héten?

2011. nov. 26. 12:22
 35/66 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon lassan nő így a hideg beálltával, ezért is próbálom gyorsítani a növekedését, egyébként olyan 1-1,2 cm-t nő ilyenkor, nyáron picit gyorsabban.Mind1!:)

A Bánfit én sok helyen olvastam, állítólag Rossmanban lehet kapni, olyan 1000-res körül, és néhányaknak elég jól bevált...

Anyudnak igaza van, egyén függő, valakinek 2 cm-t is simán nő havonta, semmi segítséggel, meg akinek hosszabb a haja, és folyamatosan húzza a súlya azoknak is..

Szerintem a heti max.2 alkalommal használt ricinussal már tuti eredménynek kellene lennie, én heti 1x használtam és 2 hét után csak néztem..

2011. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:

hm. de jó neked:( lehet túl sokáig hagytam fent? :D

akkor lehet megpróbálom mégegyszer úgy, hogy nem csak egyszer használom egy héten. hátha....

2011. nov. 26. 12:48
 37/66 anonim ***** válasza:
És mindent jól csináltál?? Mármint melegítve tetted fel,jól bedörzsölted meg átmelegítetted hajszárítóval, meg be is bugyoláltad?(több órára:) Mert meleg kell neki... ?:)
2011. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

oh...:D hát ilyen kb. 10 másodperces mikró volt. az kevés? 2 e.k. ricinus olaj, és ugyanennyi olivaolaj.

nem hajszárítóztam be, csak az ujjammal felvittem. aztán törölközővel betekertem, hogy ne legyen olyan a párnám éjszaka, reggel pedig lemostam. nos?:)

2011. nov. 26. 13:12
 39/66 anonim ***** válasza:

Kell neki a meleg.. Lehet hogy ott a bibi, nem?? Szerintem próbálj még meg 2-3 alkalmat, és ha akkor sem hat, akkor próbálj mást.. Egyébként én sem szoktam sokáig mikrózni, csak beledugom az ujjam hogy meleg-e, vagy még langyos, és amikor kenem a hajamra akkor is figyelem, hogy kihűlt-e(kiszokott a felénél kb) és újra melegítem...

Lehet, hogy nálad így sem válik be, előfordulhat ez is, akkor keresni kell valami mást..:(

2011. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

hát akkor azt hiszem újra próbálom. ha te azt mondod hogy 2 hét után láttad az eredményt, akkor nem húzom már most csak 2 hétig.

nekem is nagyon hamar ki szokott hűlni. akkor figyelek rá, hogy meleg legyen. és hajszárítózni meddig szoktad?

2011. nov. 26. 13:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!