Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő tabletta?

Sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés

Sörélesztő tablettát szeretnék venni, hogy gyorsabban nőjön a hajam. (egyébként normál növekedésű hajam van, havi 1 cm)

Legyetek szívesek, írjatok tapasztalatokat, kinek használt, mennyi hajatok nőtt egy hónap alatt...

És még azt szeretném kérdezni (főleg azoktól, akiknek használt is a szer) hogy napi hány szemet vettetek be belőle? én mindenhol mást olvastam...

Köszönöm:)


2011. okt. 20. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

Ha hullik tőle, meg beleragad(bár nem tudom hogy.. és miért ragaszkodik ennyire a hajadhoz!..:)akkor fejezd be, mert egy idő után hajad nem marad. Akkor esetleg a Bánfi hajszesz. Azt is sokan mondják, hogy jó. ?


Én az ilyen belsőleg,tablettákkal való növesztésektől csak annyiban tartok, hogy minden szőr növekedését esetlegesen serkentheti, vagy erősítheti, amire nálam mondjuk semmi szükség... :) Meg általába étvágyfokozók, ami megint nem egy jó pont...

De kinek mi válik be, sose lehet tudni.. én amit lehet, külsőleg kezelek meg használok, hogy az ilyen mellékhatásokat elkerüljem.. (Márcsak ha az én ricinus-javaslatom miatt álltál volna el a sörélesztőtől anno)

2011. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

igen, étvágyfokozó, ezt anyu is alátámasztja...:) na de nem bánom hogy kipróbáltam a ricinust, mert ez olcsó volt. pont ezért hallgattam rád anno, mert a sörélesztő tablettából egy doboz került 1500 - be (asszem)... és elég kb. 2 hétig, hogy ha úgy szeded ahogy rá van írva (3*3/nap). nagyobb a rizikó a pénztárcámat tekintve is, mert ha nem válik be, akkor kidobtam a pénzt... vagy ha közbe fokozza az étvágyat, vagy máshol is erősebb szőr nő... lehet hogy inkább türelemmel várok, hogy megnőjön a hajam. nyárra lenne olyan hosszúságú, amivel már megelégednék. bízok abban hogy mivel már nem vasalom a hajam, dúsabbnak tűnik majd, és feltűnően jobban is látszik majd a növekedés, mert nem fog letörni.

na de mivel 1 dl kértem a gyógyszerésztől, és még maradt 70 ml, kénytelen vagyok elhasználni a maradék ricinusomat:) csak nem kopaszt meg két hét alatt:DD

2011. dec. 3. 11:42
 53/66 anonim ***** válasza:
Reméljük!:) Még annyi jutott eszembe, hogy én mosás előtt is átmelegítem a hajam, lehet, hogy azért jön ki könnyebben. Mármint az olaj tapad, de 'folyósabbá' válik hő hatására.. Esetleg még ezt tudom ajánlani, ha a kimosással van probléma.. Hátha! :)
2011. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:

akkora nagy probléma nincs vele, csak tudod, kicsit ijesztő látvány, amikor több hajad jön ki, mint szokott. bár eszembe jutott az is, hogy az utóbbi időkben 5 naponta mosom a hajam 2 - 3 helyett. talán most egyszerre jön ki sok, mint többször kevés, és akkor ugyanott vagyok...

még ezt a kis ricinust elhasználom. ha beválik az a módszer, ahogy te csinálod, akkor megfontolom, hogy folytatom e a "kúrát":)

Te mióta használod, ha használod még?:)

2011. dec. 4. 19:12
 55/66 anonim ***** válasza:

Kb 2 hónapja... vagy várjál, most megnéztem az első blokkot, és 10.18.-a van rajta,akkor 1, 5 hónapja; egyenlőre nem tapasztaltam hajhullást, de tény, hogy az első két használat után, látszólag is sokat változott a hajam, nagyon szép lett, mostanra meg vagy már megszoktam, vagy nem tudom. ..de egyenlőre hátrányt még nem fedeztem fel.

Egyébként azt néztem, hogy egész jó kis 'tanulmányt':) dobtunk itt össze, de sajnos mégsem tudják majd a további ricinus-kísérletezők 'hasznosítani', mert az egész 'sörélesztő tabletta' cím alatt fut... De nem baj!:)

Szerintem még használni fogom egy ideig,amíg látom, hogy nő jó sebességgel; a terv az tavaszig van(olyan márciusig), aztán nagyon remélem, hogy lesz valami siker!:) Én az 5-6 cm 'megmaradó hossznak' is nagyon örülnék, mert télen nekem sose nő(vagy nem marad meg), pedig használok rá hajvégápoló szérumot is, pakolást is, formázás előtt hővédőt, a hajlakkom is kímélő, mégis mindig annyit kopik, meg vékonyodik egy tél alatt, hogy sose marad meg a hossza...gondolom ez a hidegbe ki-melegbe be +,- 10-20 fok azért megviseli..


A továbbiakban sok sikert és kevesebb hajhullást kívánok, ha viszont tényleg marokszámra hullajtja a hajad, akkor szerintem ne kísérletezz tovább!(fura egyébként, mert mikor utánaolvastam, akkor mindenhol ajánlották hajhullás ellen, meg hajsűrítéshez is, de szerintem nem te lennél az első eset akinél az ellentettjét váltja ki.., lehet, hogy immunis vagy rá.. az kár lenne, mert tényleg elég pénztárcakímélő megoldás, a többi hajserkentőhöz képest..:()

2011. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Akkor egyre gondoltunk:D már annyi mindent leírtál ide hogy mit hogyan... és ha már nekem nem is, hátha másnak beválik:) (kár hogy nem lehet címet átírni xD)

De egyébként ne úgy képzeld el hogy marékkal húzom ki fésülködéskor a hajszálaimat! szóval a hajam az csak akkor hullik, amikor mosom ki a ricinust. mert hát ez tényleg egy ragadós cucc, hígíthatom olivaolajjal, akkor is egy ragacs marad! és hogy ezt a ragacsos dolgot kimossam a hajamból, intenzívebben kell dörzsölni... így több hajam is jön ki, úgy tűnik gyengék a hajszálaim:/ de ez a hajmosás végeztével megszűnik:] bár tény, én olvastam egy cikket az interneten, pont arról volt szó, hogy a ricinus sokaknak hajhullást okoz. lehet egyeseknél ugyanez a szitu mint nálam, vagy tényleg hullik tőle a hajuk... nemtom.

a hideg az persze megviseli, úgyhogy most ilyen szempontból örülhetünk is, hogy még nincs itt az igazi tél:) sokan mondják hogy nem nő a hajuk, vagy legalábbis nem olyan sebességgel, mint általában. nem hiába szokták mondani télen, hogy húzz sapkát, mert kihull az egész hajad:))

na most a hajamon a ricinus, még egy használatra való van az üvegben. szerintem ha használna valamit, akkor jövőhét közepére látszódnia kell vmnek. ha nem, akkor leállok, és szerintem nem is próbálok ki mást.

2011. dec. 5. 21:57
 57/66 A kérdező kommentje:
hozzáteszem lehet okosabb dolog lett volna nyáron kipróbálnom :D
2011. dec. 5. 22:08
 58/66 anonim ***** válasza:

Jó, és szerintem akkor még próbáld ki, hogy ha átfújod/melegíted hajmosás előtt, akkor is olyan nehezen jön-e ki, én egy picit melegebb vízzel mosom az elsőt(tudom, hogy károsabb, de csak egy picit melegebb), a második pedig már langyos, közép hőmérsékletű víz.

Sajnálom, hogy nem akar hatni, vagy más(rosszabb) az eredménye, de ha ez vigasztal, egy egyénen belül is ellentétes lehet a hatása: pl.a szempilláimra semmilyen hatással nem volt, mert arra is próbáltam, ellenben minden reggel olyan volt a szemem mintha begyulladt volna(piros), fájt is tőle, meg olyan fura száraz érzésem volt(mintha ki akarna száradni a a szemgolyóm), szóval ott nekem sokk volt az ár a hosszabb szempillákért, úgyhogy oda már nem is használom..

2011. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
Nyáron?? Ez nekem is eszembe jutott, bár nekem az ellenkezője miatt!:) Mármint nem hiszem, hogy én 3-4 órát, vagy egész éjszakán át el tudnám viselni a hőségben a sapkát, meg a bebugyolált fejet..:(
2011. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Sikerült kimosni? Megint nagyon hullott hajad?
2011. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!