Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő tabletta?

Sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés

Sörélesztő tablettát szeretnék venni, hogy gyorsabban nőjön a hajam. (egyébként normál növekedésű hajam van, havi 1 cm)

Legyetek szívesek, írjatok tapasztalatokat, kinek használt, mennyi hajatok nőtt egy hónap alatt...

És még azt szeretném kérdezni (főleg azoktól, akiknek használt is a szer) hogy napi hány szemet vettetek be belőle? én mindenhol mást olvastam...

Köszönöm:)


2011. okt. 20. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
Jól jártál! Én 30 ml-t kaptam ennyiért.. >:(
2011. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
Ja és hetente egyszer elég. Állítólag képes 3-4 cm-t nőni a haj tőle havonta.
2011. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy most hashajtót kenek a hajamra?:D attól még fog működni? mert ha igen, akkor nem zavar:D

az nagyon klassz lenne, ha ennyit tudna nőni tőle a hajam:) és akkor hetente egyszer tuti elég? bár ha 30 ml - t kell a hajra tennem, akkor ez azt jelenti, hogy minden héten meg kell venni:S bár még mindig nem sok ennyi pénz:) és nyugi, én is 30 ml - t kaptam, csak később vettem észre hogy nincs tele az 50 ml - s üveg:)

muszáj felmelegíteni, és ennyi cuccal összekeverni?

2011. okt. 21. 21:23
 14/66 A kérdező kommentje:

azaz csak olivaolajjal:D olvastam erről máshol is, de olvastam olyat is, hogy csak úgy magába viszik fel:) és azt is, hogy egy tenyérnyi elég is. de sztem kelleni fog az a 30 ml, hogy mindenhol legyen.

kár hogy nem adtak hozzá használati utasítást, meg semmi egyebet.

azt tudom hogy egész éjjelre fent kell hagyni, de ez nem nagy gond ha csak egyszer kell használni egy héten.

2011. okt. 21. 21:27
 15/66 A kérdező kommentje:

jajj és még egy kérdés:D

( remélem tudtok követni:) )

Az egész hajra tegyek, vagy csak a fejbőrre?

2011. okt. 21. 21:28
 16/66 anonim ***** válasza:

A ricinusolaj az hashajtó is, és bevált hajnövesztő is, de ez ne zavarjon!:)

Az előző oldalon leírtam, hogy a legtöbb helyen azok az adatok és infok egyeztek; igen, melegíteni kell, mert akkor nem olyan ragadós, folyósabb, könnyebben lehet így eloszlatni+ a hajhagymákhoz jobban eljut, hatásosabb; nekem simán kellett a 2,5-2,5 e.k. mindkét olajból, és szerintem elég a tövére elvégre a hajhagymákat stimulálod, de a bedörzsölés miatt máshova is jut majd.

2011. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
Egyszerre is kérhetsz 100 ml-t vagy 150 ml-t, és akkor be van készítve 4-6 heti adag.
2011. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
oké rendben, köszi:) de az olivaolajat kihagyhatom? gondolom intenzívebb hatást érnék el azzal együtt, de viszont nincs itthon:S lehet a következő alkalomra abból is beszerzek:)
2011. okt. 21. 21:55
 19/66 anonim ***** válasza:

Én mindenhol azt olvastam, hogy kell hozzá, hol kisebb mennyiséget írtak, hol ennyit. Ettől függetlenül szerintem nem lesz semmi baj, ha csak a ricit használod, elvégre azt írják hatóanyagnak.

Csak mondom, hogy ha nincs otthon olívád és mégis be akarnál szerezni, minél kisebb kiszerelésben nézegesd/keresgéld, mert nem olcsó és ne lepődj meg. :( (1000 Ft-nál kezdődik litere, de találsz 300 vagy 500 ml-eset is).

2011. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy az oliva olaj drágább:/ hát, ha esetleg így is fog használni, elégvégre tényleg ezt írják hatóanyagnak, akkor megleszek nélküle.

na mentem fürdeni:)

2011. okt. 21. 22:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!