Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő tabletta?

Sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés

Sörélesztő tablettát szeretnék venni, hogy gyorsabban nőjön a hajam. (egyébként normál növekedésű hajam van, havi 1 cm)

Legyetek szívesek, írjatok tapasztalatokat, kinek használt, mennyi hajatok nőtt egy hónap alatt...

És még azt szeretném kérdezni (főleg azoktól, akiknek használt is a szer) hogy napi hány szemet vettetek be belőle? én mindenhol mást olvastam...

Köszönöm:)


2011. okt. 20. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült kimosni, kicsit óvatosabban bántam vele. de szerintem mondom, csak annyi a baj, hogy egyszerre látok kijönni több hajat, mint amíg 2 naponta mostam:) nem vészes, mert akkor biztos vagyok benne, hogy lehetne látni szárazon is hogy ritkult a hajam. most a szokásosnál is selymesebb volt a hajam:)

egyébként ma voltam fodrásznál, mosta, és kérdeztem hogy nagyon hullik e. azt mondta, hogy annyi jött ki, ami egészséges:)

remélem nem csak bebeszélem/belátom magamnak xD de...)egy 3 hete nézegetem, hogy többet nőtt a hajam. ez viszont azóta van, hogy nem egyszer hanem kétszer használom egy héten a ricinust!

tudod, mondtam hogy én úgy mérem mennyit nőtt, hogy figyelem a lenövésem. viszont már egy ideje van lenövésem, és így egyre kevésbé tudom megállapítani hogy hol is van az az egy centi... akkor lenne igazán látványos, hogyha befesteném, és úgy látnám az első lenövést:)

2011. dec. 9. 13:30
 62/66 anonim ***** válasza:

Szia!

Most bukkantam a kérdésedre, és látom a ricinus nem vált be. Én mondjuk azt meg sem mertem volna próbálni, elég ijesztően hangzik, hogy azt a nehéz olajat a hajra kell kenni.

Ami nekem most tavasszal nagyon bevált, az a Forcapil kapszula. 180 darabos kiszerelés, napi 2 kapszulát kell szedni 3 hónapig. Emellett Revalid sampont használok, leálltam a hajfestéssel, és át fogok térni a melegollós hajvágásra.

Szerintem sokkal fontosabb, hogy egy haj egészségesen nőjön, mint az, hogy mennyire gyorsan.

A Forcapil-Revalid páros szinte teljesen leállította a hajhullásomat, és ezt nagyon jó látni. Én is most növesztem a hajam, decemberben elég rövidre lett vágva, olyan arcközépig. Egyébként sok hajam van, és göndör, és úgy tervezem, hogy fenékig érő sörényem lesz, de nem vagyok türelmetlen:)

2012. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, ez a ricinus nem volt túl jó ötlet. Lehet azért is ritkult meg a hajam, de persze elég szépen el van töredezve, egy jó hat centit le kellene vágni, ha nem többet! Viszont még így is jó sok hajam maradt:)

Egy időben én is gondolkoztam azon, hogy leállok a hajfestéssel, és visszatérek az eredeti barnára, viszont most hogy viszonylag kibarnultam, látom hogy sokkal jobban áll a sötétebb árnyalat, úgyhogy maradok. Szerintem az ésszerű hajfestés nem fogja tönkretenni. Én inkább a hajvasalót és a hajszárítót dobtam el.

Ez a tabletta, amit írsz mennyibe kerül? Én nekem egy másik kérdésnél ajánlották a Das gesunde plus haar vital komplexet. 2 hónapig elég, és csak 1000 ft volt. Nem tudom megállapítani hogy gyorsabban nő e, mint általában, mert már annyira egybe olvad a hajszínem a lenövésemmel, de szerintem használ valamit. Két hét múlva visszaváltok a sötétebb színre, és utána már látni fogom hogy gyorsabban nő e:)

De ezt a melegollós technikát nem értem hogy miért hisznek benne annyian! Szerintem semmi köze ahhoz, hogy mennyire töredezik a hajad utána:)

2012. máj. 14. 21:17
 64/66 A kérdező kommentje:

Egyébként egyet értek veled! Szerintem egy gyönyörű egészséges haj még akkor is irigylésre méltó, ha csak vállig ér. Ellentétben a fénytelen, töredezett fenékig érő hajjal. Én nagyon türelmetlen vagyok a hajnövekedésemmel kapcsolatban, viszont mára elért egy olyan hosszúságot, ami már nincs messze attól, amilyet szeretnék:) továbbá mostanában folyton felkötve hordom, olyan kontyjellegűen, és nagyon tetszik, mégha így nem is látszik a hossza így:D

Nyár végére már leér a mellem alá (kis mellű vagyok, így nem lesz nehéz dolga:DD) és annál hosszabbat nem is szeretnék, mert alacsony vagyok. Utána már csak a töredezett végeket kell rendbe tenni:)

2012. máj. 14. 21:25
 65/66 anonim ***** válasza:

A melegollós vágás szerintem nekem azért lesz praktikus, mert a göndör hajam vége eléggé ki szokott száradni, és emiatt a hajszálak végei kettéválnak. Nem is annyira törik, inkább ez, hogy a hajszálak végei olyan csúnyák lesznek. A melegolló pedig -ha jól értettem- elforrasztja a hajvégeket, lezárja őket, és emiatt egészségesek maradnak a hajszálak. Na jó, majd kiderül, lehet, hogy csak parasztvakítás az egész:D

De mivel egy kuponos oldalon 5500 ft helyett 2500-ért lehetett venni ilyen szolgáltatást, úgy gondolom, hogy ennyit megért. Az elmúlt 3 évben egy belvárosi szalonban vágattam a hajam 7000 forintért. És egy mesterfodrász sem tud csodát tenni egy göndör hajjal, ezt megtanultam az évek alatt.

2012. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:

Én is ricinusolajat használtam, egészen eddig. Kb. fél évig használtam, gyorsabban is nőtt tőle a hajam, meg selymesebb is lett, viszont nekem is ijesztő mértékben kezdett tőle hullani a hajam... Egyszerűen ha végigsimítottam a hajam, akkor is a kezemben maradt 4-5 szál hajam, azt meg se kell említenem, hogy a pulcsijaim, a párnám, de még barátom szobája is "hemzsegett" a hajszálaimtól. Szóval eldöntöttem, hogy nem ér annyit az egész, hogy alig legyen hajam.

A kapszuláktól én is tartok, hallottam egyet s mást róluk (pl. hogy nem csak a hajat erősítik meg, hanem a többi szőrt is a testeden). Most elhatároztam, hogy kipróbálom a Herba Vita hajszeszt (tudom, hogy ez elvileg "csak" a hajhullást csökkenti, de már annak is nagyon örülnék). Ha nem válna be, vész esetén még a Varga cseppekre számítanék (bár ez kicsit drága nekem). A Bánfi hajszesz is hatékony lehet, bár hallottam, hogy kiszárítja a fejbőrt és "kiszívja" a hajfestéket a hajból... :S Ha esetleg vmilyen tapasztalat van vkinek a felsorolt termékekkel kapcsolatban, hálás lennék, ha megosztaná velem/velünk. Köazönöm és sok sikert neked!:)

2012. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!