Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő tabletta?

Sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés

Sörélesztő tablettát szeretnék venni, hogy gyorsabban nőjön a hajam. (egyébként normál növekedésű hajam van, havi 1 cm)

Legyetek szívesek, írjatok tapasztalatokat, kinek használt, mennyi hajatok nőtt egy hónap alatt...

És még azt szeretném kérdezni (főleg azoktól, akiknek használt is a szer) hogy napi hány szemet vettetek be belőle? én mindenhol mást olvastam...

Köszönöm:)


2011. okt. 20. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Nagyon hamar átmelegszik, szinte forró lesz! Én felvitel után jól bedörzsölöm, bemasszírozom majd egy olyan 2-max3. percig jól átszárítom mindenhol a tövét, ahol az olaj van(de ha közbe dörzsölöd, meg hajtogatod a másik kezeddel a hajadat akkor érezni fogod), és ha már nagyon meleg(majdnem forró) megpróbálom gyorsan bebugyolálni,(én zacsival szoktam, de a fólia ugyanolyan jó, még jobb, hiszen jól rátapad), majd rá a sapi, és így melegen tartom.

Azt nem tudom, hogy mennyit ér, de én ha 3-4 órát tartom csak rajta, akkor átszárítom félidőnél még egyszer(úgy sapin keresztül), ha pedig egész éjszaka, akkor elalvás előtt még egyszer.

Remélem lesz valami hatása neked is!:)

Egyébként én az első alkalom után is láttam hogy másképpen áll a hajam, olyan dúsabb, meg olyan lágy volt rögtön az esése, a növekedést pedig úgy ámblokk láttam, úgy a 4-6.napon utána, meg azóta is majdnem 3x-os sebességgel nő a frufrum...(eddig havonta kellett igazítani, most meg 1,5 hét után igazgatnom kell...!?:)

Sok Sikert Rici-Kísérletező!:)

2011. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget:) a hétvégén már nincs gyógyszertár, de a hét elején mégegyszer neki futok:)) most hogy így leírtad hogy mit hogyan..., sokkal összetettebb mint amit én csináltam.

tök jó lenne ha nekem is úgy nőne a hajam ahogy neked:) nekem a barna hajam van feketére festve. mindig a lenövésen nézem, hogy mennyit nőtt. hát most csak egy olyan másfél centi van lenőve, másfél hónapja festettem, tehát ez nekem a normál növekedés. ezért gondoltam hogy a ricinus nem hatott.

na majd beszámolok az újabb eredményekről:) köszi mégegyszer:)

2011. nov. 26. 16:09
 43/66 anonim ***** válasza:
Remélem is!:) Kíváncsi vagyok, hogy miért nem hat mindenkinek... :(
2011. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
még annit, hogy a ricinus mellé elég az olivaolaj, ugye?:)
2011. nov. 28. 11:02
 45/66 anonim ***** válasza:
Én csak azt szoktam.. nem tudom mire gondolsz, hogy még..?? Vagy... Tényleg nem tudom!:)
2011. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
olvastam hogy mások tesznek bele ezt azt. pl. tojást még... meg még írtak több mindent is itt ott, de ez maradt meg bennem főeg:)
2011. nov. 30. 22:06
 47/66 anonim ***** válasza:

Ezt valaki egyszer kitalálta, aztán azóta megsokszorozódott.. mindenki osztogatja, meg javasolja egyszeri próba nélkül..:)

A tojást alapvetően tápláló, hajerősítő, töredezett, szálkás.. ilyesmi hajra szokták használni, aki próbálta már, az nem osztogatna ilyen hülyeséget(tanácsokat), mert a tojás fél óra alatt iszonyatosan büdössé tud válni, ha pedig huzamosabb ideig van fenn(mint ahogy a ricinusnak kell) akkor beleragad, beleszárad a hajba, ha pedig nincs jól kimosva, rendesen büdös marad a haj utána..

Szóval a tojás tápláló pakolásnak nagyon jó,olívával , meg joghurttal ilyesmikkel keverve,és!! fél órás pakolásnak, de azt nem szabad sokáig rajta hagyni.

Az olívaolajban is nagyon sok jótékony anyag tápanyag van, ami széppé és egészségessé teszi a hajat.

Szerintem ne keverj hozzá semmi mást, a ricinus hatását nem hiszem, hogy befolyásolná, ellenben lehet hogy büdike lesz a hajad a köv. hajmosásig.:)

2011. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
*tápláló, hajerősítő pakoláshoz (ez a szó kimaradt)
2011. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

hm, na jó, én végleg leállok a ricinussal:( markékkal tudom mindig kihúzni a hajszálaimat miatta, mert annyira beleragad a hajamba, hogy kihullik.

úgyhogy, majd csak megnő. végülis türelem rózsát teremt:)

2011. dec. 2. 14:20
 50/66 A kérdező kommentje:
jajj pedig ha jól látom akkor a legutóbbi használat után nőtt a hajam >.< de most hogy láttam, hogy már megint egy csomó hajam kihullott amikor mostam le.....áh, tanácstalan vagyok:D
2011. dec. 2. 14:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!