Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő tabletta?

Sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés

Sörélesztő tablettát szeretnék venni, hogy gyorsabban nőjön a hajam. (egyébként normál növekedésű hajam van, havi 1 cm)

Legyetek szívesek, írjatok tapasztalatokat, kinek használt, mennyi hajatok nőtt egy hónap alatt...

És még azt szeretném kérdezni (főleg azoktól, akiknek használt is a szer) hogy napi hány szemet vettetek be belőle? én mindenhol mást olvastam...

Köszönöm:)


2011. okt. 20. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

hát fel kellett használnom az egész üveget, és egész éjjelre fent hagytam. viszont tényleg nagyon ragacsos, és ezért sok hajszálam kijött, főleg hogy 3szor meg kellett mosni, így még több:S ezzel ti is így vagytok?

lehet hogy nem fogom fent hagyni egész éjjelre, hogy ne ragadjon annyira bele.

2011. okt. 22. 11:23
 22/66 anonim ***** válasza:
Bocsi, megint én! Akkor lehet azért kell hozzá az olívaolaj!:) Mert az megkönnyíti a kimosást, mert az egyáltalán nem ragacsos hanem csúszós.. (csak mert nekem szépen kijött az első mosástól is, a másodszorra csak a biztonság kedvééért mostam újra.) ?!?
2011. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

akkor ha találok, ha nem kisebb kiszerelésben, de muszáj leszek venni, mert kihullik az összes hajam, mielőtt megnőne:D

egyébként azt is te írtad hogy 3 centit is nőhet egy hónap alatt?:)

2011. okt. 23. 16:04
 24/66 anonim ***** válasza:
Az szerintem sok, de olyan 2-2,5cm-t k.b. kellene hogy nőjön. Egy naplóba egy lánynak másfél év alatt nőtt 20+20 cm-t, vagyis 20 cm-rel volt hosszabb mint a kezdetkor és ha jól emléxem közben 4x volt vágatni olyan 5 cm-t alkalmanként.
2011. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim válasza:

Annyit biztos nem! Esetleg kettőtöknek összesen!:D

Elírhatta szerintem... Az sok, akkor már tényleg csodaszer lenne! De a havi 2 az lehetséges.

2011. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

én már havi 2nek is örülnék! hisz 4 hónap alatt nőhetne 8 cm - t is, és az már elég szép, ha nem töredezett.

És esetleg személyes tapasztalat?:)

egyébként az elején biztos kell egy 2 -3 alkalom, használat (ez esetben 3 hét), hogy meginduljon a növekedés.

De egy biztos! holnap veszek olivaolajat!:D

2011. okt. 24. 22:43
 27/66 anonim ***** válasza:

Tényleg elírtam!!:O Bocsi, nem tudom hol járt az eszem!:) Gondolom rögtön 2 hónapra gondoltam, merthogy akkora már látványosan hosszabbnak kell lennie, mintha simán nőne!

De igen,havonta a 2x-es növekedést lehet elérni vele, vagyis a 2 cm körülit. Bocsi!:)

2011. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
Ha többet veszel egyszerre akkor olcsóbb!!:) Én most vettem 150 ml-nyit és 460 Ft-ot fizettem, úgy, hogy vittem üveget:)
2011. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:

semmibaj, előfordul:) írtunk itt már hajhajtót is:DDD

akkor szerencse, hogy ma nem vettem! ezek szerint az üveggel tényleg lehet spórolni. Következő alkalomra viszek én is üveget:)

2011. okt. 25. 18:05
 30/66 anonim ***** válasza:
Igen lehet!:) Én nagyon csodálkoztam, hogy 750 Ft helyett 300-zal kevesebbet kértek a 150 ml-ért, meg is kérdeztem hogy hogy, és mondták, hogy az adó miatt a kis és nagy adagon ugyanannyi az adó, így jobban járok, ha nagyobb kiszerelést viszek!:)
2011. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!