Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok ha egy csaladtag...

Mit szólnátok ha egy csaladtagotok január 17 én mosott volna utoljára hajat és nem is szándékozná megmosni mostanában? Szerinte igy egészségesebb és jobban nő

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. A maga választása. Divatos az öntisztulás, mire az beindul, az előtte lévő néhány hét nagyon gáz, de utána nincs szüksége a mosásra, puha, fényes, egészséges haja lesz, amit csak, ha extrém kosz ért, akkor kell vízzel megmosni.
2012. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
83%

Mit szólnék? Az ő dolga.

Mikor suliba jártam 2 naponta mostam hajat,de úgy képzeljétek,hogy a másnapos hajam úgy nézett ki,mintha 1 hónapja nem mostam volna hajat. Így elhatároztam,hogy ha huzamosabb ideig otthon leszek,akkor nem mosom. Most az egyik hozzászólóhoz hasonlóan én is kipróbáltam/kipróbálom,hogy milyen,ha ritkábban mosom. 4 hónapi ritkán mosás után elmondhatom,hogy sokkal jobb,mint volt. Szeretném kitolni a 2 hajmosás közötti időt legalább 2 hétre. Most még csak 3-4 napnál tartok :)

Szóval nem mond hülyeséget a rokonod. Most munkanélküli vagyok.

Amúgy puszta logika: a fogyasztási cikkeket úgy találták ki,hogy minél többet vegyél belőlük. Szerintem a samponokban is lehet valami,ami előidézi a zsírosodást,hiszen nekik több hasznuk van,ha valaki 2-3 naponta mos hajat,mint ha hetente. Azért van az is rájuk írva (némelyikre) hogy kétszer mosd a hajad. Semmivel nem jobb,ha 2-szer mosod. Bár lehet,hogy ez csak az én összeesküvés elméletem :) Ha lepontoztok,ne emiatt tegyétek :)

2012. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
43%
én asszem 2-án vagy 3-án mostam utoljára
2012. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
januárban persze
2012. febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
59%

HOGYAN tisztítaná magát a haj?

Miért pont az a részünk lenne "öntisztító", amit sűrűn benő a haj, így levegőt sem kap?

Ha nem mosom a hónaljam sokáig, egy idő után nem lesz szaga?

A fogam öntisztít-e?


Nem hiszem el, hogy ekkora f@szságot ennyien elhisznek. Nem csak Kiskegyedet kellene olvasni.

A Spektrumon volt pl. a What's Good for You?-ban, hogy kipróbálták a sampon elhagyását. Egy ideig rosszabbodott az alanyok állapota, aztán azt hitték, minden happy. Mikroszkóppal megnézték a fejüket, és be volt gyulladva a fejbőrük, tele volt kicsi vérpöttyökkel.

Mert egy idő után annyira dzsuva lesz a haj, hogy az ember azt hiszi, tisztul, de csak nem fér el benne több sz@r.


Tudom, hogy manapság divat a dzsuva meg a nem fürdés, és hogy minden, amire pénzt kell költeni, egy összeesküvés, de azért egy minimális higiéniai szintet tartsunk be.

2012. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
32%

Utolsó:

Lepontoztad azokat,akiknek más volt a véleményük és megmondtad a frankot. Remélem most már jól fogsz aludni. :)

Én pedig úgy látom hogy a nyomorék beszédstílus mint "dzsuva" lett manapság nagy divat.

Szép estét

2012. febr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
Hát én kétnaponta mosom a hajam és igen, sok vele a macera, de ez van. Én például el sem tudnám képzelni, hogy nem mosom meg. Én szeretek vasárnaponként elnyúlni egy kád forró vízben, jó sok habbal és akkor már a hajam is simán beleér (hiába gumizom fel), meg ha csak ülök a kádban akkor is begőzölődik és akkor már nem csak víz éri, mert a vízben van habfürdő... szóval kizárt, hogy én be tudjam tartani a több hónapos szünetet. Max egy hétig...
2012. febr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy sokat járok uszodába és a klórt biztos nem öntisztítja ki a haj... de még a sima víz sem, ahhoz muszáj sampont használni.
2012. febr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Egy kolleganőm kb. 3 hetente mos hajat, és soha nem tűnik zsirosnak, ápolatlannak. Én viszont ha minimum 3 naponta nem mosom meg, akkor azon kivűl hogy baromi ronda, zsiros majd megőrülök annyira viszketek. Nem csak a fejem, hanem az egész testem. Biztos van benne valami, hogy elég lenne ritkábban mosni, de én nem birom ki.
2012. febr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
38%
Minek akarja növeszteni?ha úgysem ápolja?Volna olyan fodrász aki így kézbe venné?Undorító.
2012. febr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!