Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok ha egy csaladtag...

Mit szólnátok ha egy csaladtagotok január 17 én mosott volna utoljára hajat és nem is szándékozná megmosni mostanában? Szerinte igy egészségesebb és jobban nő

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
93%

amikor a gyerekek betegek voltak, én sem mostam nekik hetente, a kicsinek volt tényleg, hogy 3 hétig nem mostam meg. Nem volt se koszos, se büdös. Kicsi korukban másfél éves korukig csak fürdetős vízzel öblítettem le. Gyönyörű hajuk van, nem korpás, nem zsíros, semmi szaga.

Az a gáz, ha valakinek tényleg dzsuvás és úgysem mossa. Én szeretem híg samponnal 3naponta megmosni, pedig sosem látszik zsírosnak, egyszerűen ez a heppem, főleg mert az arcom pattanásos, nem szeretném, ha a poros, koszos hajam hozzáérne.

2012. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
87%

Igaza van. Egészségesebb,mert sem zsíros,sem korpás nem lesz a haja,ha ritkán mossa.

A sűrű hajmosással izgatja a fejbőr faggyúmirigyeit,azokat fokozottabb működésre serkentik. Ezért lesz hamar zsíros a haj. Ha a sampon kiszárítja a fejbőrt,akkor korpás lesz.

A port pedig eltávolíthatja a hajról,ha naponta egyszer-kétszer legalább puha kefével alaposan átfésüli.

2012. febr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%
Azt javasolnám neki, hogy legalább nyalogassa magát, mint a macskák... ők köztudottan fürdés nélkül is tiszták.
2012. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
90%
én általában hetente mosok hajat, maximum heti kettő. Ez is általában akkor van, ha megyek valami fontosabb találkozóra. De mivel egyébként is ügyfélszolgálaton dolgozom, (személyesen), érdekesen néznék ki 6 hetes hajjal. Egyébként úgy gondolom, lehet ebben az öntisztításban valami, de nem engedhetem meg magamnak.
2012. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Mirt nem engedheted meg?csak 1szer kell kibirni most már kedvet kaptam én is kipóbálom és mégirom majd mi volt
2012. febr. 14. 12:58
 26/33 anonim ***** válasza:
Légyszi, valaki írja le, hogy ez biológiailag hogyan történik.
2012. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%
Ez a "haj öntisztuló"-dolog nagy hülyeség, remélem csak vicces az, aki ezt írja, mert ilyen nincs. Ami öntisztuló, az a fül, és nők esetében a hüvely, más nincs a testen, ami önmagát tisztítaná. Általánosan elterjedt tévhit, de attól még tévhit marad.
2012. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekel biologiailag hogy történik tényleg valaki irja meg.ha nem mosok puncit attol tényleg nem lesz bajom?azt hittem sürün kell mosni
2012. febr. 14. 15:17
 29/33 anonim ***** válasza:
75%
Igazából én elhiszem, hogy öntisztuló, na de addig csak egy igénytelen nő bírja ki. Meg egyébként is, mi értelme van? Azért vannak a samponok, hogy megtisztítsák, akkor miért igénytelenkednénk hónapokig, ha van megoldás a koszos hajra? Nem értem..............nekem például fizethetnének egy hónapos wellnessezést is, akkor sem mászkálnék mocskos hajjal hónapokig. És ha nem lenne munkám, akkor sem. Mert emberek közé azért csak megyek, közért, barátok, család, stb. Na de mocskos hajjal és fejbőrrel?
2012. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
De aki gy hónapja mosott annak is olyan mintha meg lenne mosva pár napos le ne ez a furcsa tehát nem veszi eszre senki sem
2012. febr. 14. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!