Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok ha egy csaladtag...

Mit szólnátok ha egy csaladtagotok január 17 én mosott volna utoljára hajat és nem is szándékozná megmosni mostanában? Szerinte igy egészségesebb és jobban nő

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
88%

Azt nem mondtam, hogy a puncit nem kell mosni, nagyon kell ügyelni a megfelelő higiénére; viszont, ha nincs nőgyógyászati betegséged, akkor maga a hüvely öntisztuló, nem kell "belül" mosni sem szappannal, sem intimlemosóval, de még a víz is felboríthatja a kémhatást. Viszont a szeméremtestet természetesen tisztán kell tartani.

Nem gondoltam, hogy ezzel bárkinek is újat mondok.

2012. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
54%
Gusztustalan!!! nekem a vállamnál picit lejjebb ér a hajam én 3 naponta mosom szerintem 1 nő legyen igényes!!! 24 L
2012. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez leginkább hajtól függ. én is max. hetente egyszer mosom, de van, hogy tíznaponta, sőt a tegnapi hajmosás előtt két hete nem mostam. az enyém nemhogy nem büdös, de nem is zsíros, mert alapban száraz (göndör, és az alapban száraz szokott lenni). magán a hajamon egyáltalán nem látszott semmi, hogy ennyi idő eltelt volna, csak az zavart, hogy viszket a fejbőröm. de nekem is eszembe jutott már, hogy ki kéne próbálni ezt az öntisztulásost.
2012. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!