Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha bemegyek a szoláriumba mit...

Ha bemegyek a szoláriumba mit mondjak?

Figyelt kérdés
sose jártam még szoliba és nem tudom mit kell mondani hogy ne nézzenek hülyének xd. nem tudom mi hogy van és kicsit félek hogyha elkezd nekem valaki flegmázni mert nem tudok valamit akkor reflexből pofánverem xdd

2012. jún. 24. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Pofán vered? Ja persze, biztos te is valami szerencsétlen 14 éves vagy. (xdxdxd)
2012. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"szia, szolizni szeretnék x percet"
2012. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elsőnek nem, csak ideges típus és már nem egyszer volt hogy szórakoztak így velem.. meg is mondtam nekik a magamét és nem igen jártam jól ://
2012. jún. 24. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Csókolom, jöttem szolizni.

Egyébként meg miért flegmáznának veled?! Fizető vendég vagy és nekik az jó..

2012. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindig váltogatom a szolikat, próbálgatom, hogy melyik az olcsóbb melyik a jobb.

Én bemegyek köszönök, és megmondom, hogy most vagyok először itt és nem tudom hány percre menjek mert fehér a bőröm. Ilyenkor mindig kedvesen segítenek nekem, hogy ez vagy az gyengébb gép, ennyi meg annyi percre menjek be. Mondom, hogy rendben akkor pl 5 percre mennék fekvőbe. Kifizetem, majd megkérem hogy mutassa meg, hogyan működik a gép. És ennyi. Szinte mindenhol nagyon segítőkészek. Engem még soha sehol nem néztek le. Nekik is megéri kedvesen hozzászólni a vendéghez, mert ha bejön nekik a hely akkor úgyis visszamennek. :-)

2012. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi:)
2012. jún. 24. 21:47
 7/7 Lara86 válasza:
Ha normális helyre mész, akkor nem fognak flegmázni, hisz senki sem tudhat mindent, ha meg mégis, akkor hagyd ott őket...
2012. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!