Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS megőrülök már, nem bírok...

SOS megőrülök már, nem bírok tükörbe nézni, a pattanások mély hegeket hagytak, és tele vagyok folttal, segítség, mit tegyek ellenük? Nem bírok tovább így élni?

Figyelt kérdés
már több mint 4 éve szenvedtem a pattanásoktól/aknétól, és tele lett miattuk az arcom bemélyedt hegekkel és TELE van sötét foltokkal. nem bírok tükörbenézni, emberekhez odamenni, SEMMIT sem merek csinálni már annyira minuszban van az önbizalmam, már használtam hosszabb ideig hámlasztókat, de nem segítettek, kozmetikus is csinált sok csiszolást, az sem segített, másrészt meg mostanában megint egész sokat süt a nap, és így meg nem lehet használni. bőrgyógyász nem tudott segíteni rajta nyilván, csak azon hogy kevesebb pattanás jöjjön ki.. kérlek, most vagyok 17 és kihagyom a legszebb éveimet, mert csupa lyuk és folt az arcom... csak azt ne mondjátok kérlek, hogy nem lehet semmit se csinálni velük, és hogy sose múlnak el, mert én akkor azt hiszem.... én így tényleg nem tudok tovább élni, hogy ennyi mindenben lekorlátoz, egy életre szóló hálát adok azoknak akik tudnak segíteni, kérlek, tényleg életbevágó!!! :,(

2016. jan. 18. 16:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ezeket még a smink sem tudja eltűntetni, igaz kevésbé lesz tőle gázos:/ de nem akarok másokat, meg magamat se becsapni..:/

de akkor gondolom ne is reménykedjek, hogy valami otthoni csodaszer vagy módszer van?:(

2016. jan. 18. 18:00
 12/21 anonim ***** válasza:
Csodaszere így erre nincsen. Ha ezek a kezelések sem segítettek, szüleidnek tudsz ezzel érvelni. Nekik mi az ellenérveik?
2016. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hát mondják hogy eszembe se jusson, meg hogy nem fogunk pénzt kidobni ilyenekre, meg veszélyes, mindig ezt mondják. de a legtöbbször nem is indokolják meg, de rögtön nagyon dühösek lesznek rám, még ha csak felhozok ilyet...:(
2016. jan. 18. 18:35
 14/21 anonim ***** válasza:

Mind a ketten elvetik az ötleted? Valamelyikük nem meggyőzhetőbb? Amúgy ha annyira nem akarják ezt az egészet, megkérdezheted tőlük nyugodtan, hogy ők mit ajánlanak, hogy megoldódjon a problémád. Fontos, hogy ne legyen lenéző vagy követelőző a hangod, hanem a tanácsukat kéred. És mondd meg, hogy neked nagyon fontos ez, mert ezek nem olyanok, mint a pattanások, hogy elmúlnak, hanem ha el is múlnak, az nem most lesz.

Értem ezalatt azt, hogy ne odamenj vacsorakészítés közben, hogy anya légyszi engedd már meg, hanem kérd meg őket, hogy üljenek le veled beszélgetni, legalább csak beszélgetni erről, mert neked ez fontos. És akkor nyugodt légkörben előhozod a témát. :)

2016. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
anya ilyenkor mindig azt mondja hogy sminkeljek, és amikor mondom hogy azért szeretném megoldani is a problémát, akkor dühös lesz, hogy miért nem sminkelek már..:/ minden ezzel kapcsolatos dologra teljesen kiakadnak, hogy nem is tudok velük normálisan beszélni.. már annyiszor próbálkoztam hogy már félek xD de köszönöm hogy adjátok a tanácsokat:)
2016. jan. 18. 19:30
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek utan, amit leirtal, nem tudom mennyire fog segiteni, de erdemes megprobalni, ugyanis nem draga, hatha hasznal valamennyit. Van egy kenocs, neve Contratubex, amit altalaban mutetek utan irnak fel, hegesedes ellen/hegek eltuntetesere. Nekem is volt 1 pattanasom, ami utan megmaradt a folt (tobb honapig), mert elkapartam, en arra hasznaltam, mert iszonyatosan zavart. Par het, (honap) mulva eltunt a heg. Nem tudom, hogy a kenocstol-e, vagy magatol, mindenesetre sokan ajanljak ezt a kenocsot. Remelem hasznalni fog, sok sikert kivanok hozza!:)
2016. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*Contractubex
2016. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszi:) még egyszer valamikor megvettem, de akkor előkeresem és újra elkezdem használni, teszek vele mégegy próbát:)
2016. jan. 18. 22:10
 19/21 anonim válasza:
Szia! Pattanás utáni mély heggekre nekem a dermaroller segített. Viszont kellett 1 éves kezelés, de javított a bőröm textúráján, képén. Én már idősebb vagyok, mint Te, lassabban szépült a bőröm, de szépült. Nekem ez vált be egyedül.kb fél évig kozmetikus csinálta, aztán megtanultam és már én is tudom itthon magamnak. Mindenképp kozmetikushoz menj, az otthonit először semmiképp nem ajánlom.Nyáron tilos!
2016. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Bio Oil
2016. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!