Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS megőrülök már, nem bírok...

SOS megőrülök már, nem bírok tükörbe nézni, a pattanások mély hegeket hagytak, és tele vagyok folttal, segítség, mit tegyek ellenük? Nem bírok tovább így élni?

Figyelt kérdés
már több mint 4 éve szenvedtem a pattanásoktól/aknétól, és tele lett miattuk az arcom bemélyedt hegekkel és TELE van sötét foltokkal. nem bírok tükörbenézni, emberekhez odamenni, SEMMIT sem merek csinálni már annyira minuszban van az önbizalmam, már használtam hosszabb ideig hámlasztókat, de nem segítettek, kozmetikus is csinált sok csiszolást, az sem segített, másrészt meg mostanában megint egész sokat süt a nap, és így meg nem lehet használni. bőrgyógyász nem tudott segíteni rajta nyilván, csak azon hogy kevesebb pattanás jöjjön ki.. kérlek, most vagyok 17 és kihagyom a legszebb éveimet, mert csupa lyuk és folt az arcom... csak azt ne mondjátok kérlek, hogy nem lehet semmit se csinálni velük, és hogy sose múlnak el, mert én akkor azt hiszem.... én így tényleg nem tudok tovább élni, hogy ennyi mindenben lekorlátoz, egy életre szóló hálát adok azoknak akik tudnak segíteni, kérlek, tényleg életbevágó!!! :,(

2016. jan. 18. 16:05
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Látom már régi kérdés, de nekem is hasonló problémám volt, több mint 3 évig voltam pattanásos, és nagyon szenvedtem tőle. Nekem a roaccutan segített, rendbe rakta az arcom. Neked bevált végül?
2018. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!