Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha anya el akar...

Mit csináljak ha anya el akar vinni nőgyógyászhoz? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
16 ha éves leszek és 14 évesen el vesztetem a szűzeségemet mert volt egy komoly kapcsolatom és a fiú 18 éves volt!!!És nem akarom még hogy meg tudja mit csináljak??De aszt tudja hogy tampon használok!!Arra tudom fogni hogy biztos az szakította át a szűzhártyámat???Segítsetek létszíves!
2010. máj. 8. 16:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
17:36-os: a 17:11-es vagyok, éppen azt irtam, hogy igaz hogy még nem vagyok öreg, mint ember, de nem nevezném magam fiatal anyának. Egyébként a gyerekem már 20 éves, és nincs semmi gondja ezzel - miért lenne?
2010. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%
istenem...
2010. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező: Szerintem először próbáld megmondani anyukádnak azt, hogy már nem vagy szűz, vagy hogy elmehess egyedül a nőgyógyászhoz, esetleg, hogy ne kelljen elmenned.


Aki meg azt írta, hogy "elhülled az idős anyukák látványától" meg hogy majd 20 évesen hogy néz rá a gyereke, annak üzenem, hogy engem anyukám 36 évesen szült [igen 36], és nem tudom, ebben mi szégyellni való van. Büszke vagyok rá, hogy Ő az anyukám :) És vele is mindent megtudok beszélni, akárcsak mások a fiatal anyjukkal. Sőt, talán még többet is =D

2010. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!És annyi 17:06 én eszt komolynak nevezem mert előre terveztünk meg minden és jól meg voltunk!!!Arról nem én tehetek se őő,hogy meg halt!!!!Lehet hogy még most is együtt lennénk!!:'(szóval nagyon örülnék ha nem írnál ilyeneket!!!
2010. máj. 9. 17:55
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
részvétem...
2010. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
pfff..engem anyám 30 évesen szült most 51 és bomba nő...milyen primitív emberek vannak...
2010. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
ha már itt tartunk engem 37 évesen szült és most 52 éves és?:O
2010. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
Mekkora egy primitív hülye, aki leöregezte azt az anyukát, aki 33 évesen szült. édes aranyom, ha valaki 30 fölött szül, ahhoz neked semmi közöd, mindenki maga alakítja az életét. simán lehet, hogy az "öreg anyuka" 100x jobban a toppon van kinézetileg és vitalitásban mint a te "fiatal anyukád". hülye tapló!!!
2010. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy honnan vettétek azt a baromságot, hogy nem vizsgál meg a nőgyógyász ha szűz vagy? :D


Kérdezőnek: Szerintem az orvos nem azzal fogja kezdeni, hogy elmondja anyukádnak h megvan-e a szűzhártyád vagy sem. Ha mégis akkor millió okot tudsz kitalálni amiért már nincs. (nézz utána) Persze csak ha nem fűlik a fogad ahhoz, hogy bevalld.

2010. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

Ja, és miért itt van ez a kérdés? :D

Utolsó voltam

2010. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!