Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is feltűnt ez a jelensé...

Nektek is feltűnt ez a jelenség az egyetemista lányok körében?

Figyelt kérdés

Nos, nem a testnevelési főiskola lányairól fogok beszélni.


Hanem úgy általában: ahhoz képest hogy 20 éves lányok, sokan annyira el vannak hízva, vagy olyan löttyedtek, egyáltalán nem sportolnak semmit!!!

Még akinek jó alakja van nagy részük csak a fiatalságának köszönheti azt.


Na nem másokat akarok leszólni, hanem annyit akartam ezzel kifejezni hogy baromi kevés lány sportol, törődik magával, de a bulik meg piálások azok mennek.



2017. okt. 28. 10:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
71%

Érdekes, hogy ennyire a nőknél vagyunk mindig megragadva, mint ha annyira fontos lenne, hogy néznek ki. Az egyetemista lányok nem a testükkel fogják keresni a pénzüket, nem feladatuk, hogy jól nézzenek ki, csak azért, hogy a kérdezőhöz hasonló férfiak olyanokat gondolhassanak, hogy "jaj,d e szúrnám" a primitívebbje meg füttyögjön utána az utcán. A súlyodra csakis kizárólag az egészséged és a SAJÁT önértékelésed miatt érdemes figyelni, nem mások miatt.

Én is kiírhatnék olyan kérdést, hogy sok férfi miért nem ad magára, miért hájas vagy vézna, mint egy kamasz gyerek, és miért várja el emellett, hogy bombázó nő jusson neki, de nem teszem. Mert a férfiaknak esetében is áll, amit fentebb írtam.

Üdv, egy sportoló, nem kövér egyetemista lány

2017. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

6: " nem is nagyon tudom hogy lehet egyetemen elhízni"


a sör, meg a sok pia :)

2018. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!