Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövidre vágassam a...

Milyen rövidre vágassam a hosszú hajam szülés után?

Figyelt kérdés

Most van útban az első gyerekünk és már többször szóba jött a párommal és anyukámmal is, hogy ha már anyuka leszek, akkor praktikusabb lenne egy rövid szolidabb frizura. Anyukám szerint vágassam egyből rövid fiús fazonra, mert sokkal könnyebb kezelni és a gyerek sem kapaszkodik bele állandóan. A férjem szerint is jobban állna egy rövidebb fazon. Most majdnem hát középig érő hosszú hajam van, de én is úgy vagyok vele, hogy szeretnék valami "anyukásabb" fazont vágatni.

Aki levágatta a haját szülés előtt/után, az mekkorára vágatta?



2017. nov. 18. 16:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Én a hosszú hajamat pont azelőtt vágattal le állig érőre, hogy terhes lettem. Nagyon örültem, hogy a szülésre megnőtt annyira, hogy össze tudjam fogni. Utána meg ki sem engedtem jó sokáig mert csomókbam hullott sajnos. Szóval szerintem praktikusabb ha akkora, hogy össze tuds fogni.
2017. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mindig hosszú volt, sose volt belőle gondom a babákkal, pedig három gyerekem is van. Ha mégis csimpaszkodna bele a gyerek, akkor meg össze lehet fogni.

Persze levágathatod, ha akarod, de ne a gyerek miatt tedd. Illetve ha már vágatod, inkább még a szülés előtt, mert utána örülsz, ha pisilni lesz időd.

Én annyira vágatnám csak le elsőre, hogy még össze tudjam fogni, utána még mindig lehet rövidebb.

2017. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyád és a férjed rövid hajat akar neked, de te le akarod vágatni?
2017. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Illene meghozni egyedül egy ilyen döntést, hiszen hamarosan anya leszel. Vagy majd akkor is Anyukád mondja meg, mit csinálj?
2017. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha te is akarod akkor hajrá,bár én a bob fazonokból válogatnék, mert ezeket egyszerűbb visszanöveszteni később ha esetleg akarod:

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy egy szexi long bob is jó lehet:

[link]

[link]

2017. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

ne vágasd le!

Annyi huszonéves lányt ismerek akik az esküvő és baba után legalább 40 évesnek néznek ki! Tapasztalatból mondom: először csak rövid haj, aztán a sminket is elhagyod majd, felszaladnak a kilók, amit nem fogyózással hanem öreges ruhatárral akarod majd kompenzálni aztán 25 évesen kinézel majd 40nek.

Elhiszem én hogy nehéz egyszerre nőnek, anyának lenni, vinni a háztartást is, de azért MARADJATOK MÁR NŐK!

2017. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha ráadásul még a férjed is szereti a rövid hajat, akkor géppel teljesen tüsire. Amellett pedig természetesen ne hanyagold el magad, és úgy a végeredmény nem "anyukás" lesz, ahogy azt sokan képzelik, hanem vagány és praktikus.
2017. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Az én hajam legépelte a férjem tüsire még szülés előtt és jó praktikus.
2017. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha te is szeretnéd és benne van a férjed, akkor mindenképp tedd meg.Én ugyan még nem állok szülés előtt, de nagyon szeretnék rövid hajat de a barátom nagyon nem szeretné, de a helyedben én biztosan levágatnám tüsire.
2017. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Megnyíratkoztál végülis?
2017. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!