Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövidre vágassam a...

Milyen rövidre vágassam a hosszú hajam szülés után?

Figyelt kérdés

Most van útban az első gyerekünk és már többször szóba jött a párommal és anyukámmal is, hogy ha már anyuka leszek, akkor praktikusabb lenne egy rövid szolidabb frizura. Anyukám szerint vágassam egyből rövid fiús fazonra, mert sokkal könnyebb kezelni és a gyerek sem kapaszkodik bele állandóan. A férjem szerint is jobban állna egy rövidebb fazon. Most majdnem hát középig érő hosszú hajam van, de én is úgy vagyok vele, hogy szeretnék valami "anyukásabb" fazont vágatni.

Aki levágatta a haját szülés előtt/után, az mekkorára vágatta?



2017. nov. 18. 16:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én fiúsra vágattam, jó rövidrem
2017. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Olyanra vágasd amilyen hajat szeretnél. Anyukák közt is sok szép hosszú hajú nő van. A rövid hajjal ugyanúgy van gond, ugyanúgy kell ápolni meg beállítani, stb. Semmivel nem jobb mint a hosszú. Nekem pl sokkal kevesebbet kell foglalkoznom a hajammal mikor hosszú, mert magától is jól áll, a rövidet meg naponta be kell állítani, stb. Mégegyszer biztos nem vágatom le.
2017. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
27%
Én spec meguntam, hogy szülés után mindenütt ott volt a hajam. Derékig ért. Egyszer élünk alapon, férjemmel úgy döntöttünk letoljuk kopaszra. :) 3 hét múlva már tüsi volt. Azóta is 2 centi fölé nem növesztem. Nem a haj egy nő. Plusz a férjemnek is tetszik, mert jól áll.
2019. ápr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
szerintem jó tüsire :-)
2019. jún. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!