Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz, sprőd a hajam,...

Nagyon száraz, sprőd a hajam, nen tudom, mit kezdjek vele!?

Figyelt kérdés

Alapból a bőr és hajtípusom száraz, de az elmúlt hónapokban a hajam állapota már nagyon elkeserítő. Iszonyú száraz, elektromos, vékony szálú, sprőd. Eddig normál hajra való sampont használtam, és selymessè tette a hajam, de az utóbbi hónapokban már az sem használt, a frissen mosott hajam is borzasztóan száraz volt. Ugye erre még a hajszàrító is rátesz egy lapáttal, de kénytelen vagyok megszárítani, mert a hajam is elèggè sokat hullott mostanaban és nem szeretnèm kockáztatni hogy megfáznak a hajhagymàk. Mivel a száraz hajam szèt is áll, ki is kell vasalnom, amitől megintcsak száraz lesz. :( Próbáltam már kifejezetten száraz hajra való sampont de az meg lelapulttà, furcsa, zsíros hatàsúvá tette a hajam, az sem segített. Most panten (?) Azt hiszem ez a neve - vèkony szálú hajra való sampont használok ès remèlem megerősödik tőle a hajam, de ugyanúgy száraz marad. Balzsamot is használok. Egyébkènt világéletemben száraz volt a hajam de hajmosás után mindig selymes volt, csak mostanában ilyen és nem tudom mièrt ès mit lehetne tenni. :( Amúgy zsírosodni sosem szokott.


Esetleg van akinek ilyen a haja és tud valami jó trükköt? Sampon, pakolás, akármi??



2018. ápr. 25. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sokféle "csodaszert" ajánlanak rá vagyonokért, de ha ennyire tönkrement, igazi megoldás csak az lehet, hogy rövidre vágatod, aztán igyekszel nem rongálni festéssel, vasalással stb., amíg megnő...
2018. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél Wellát. A Pantene amit használsz az jóvl gagyibb mint egy professzionális termék amit fodrászok használnak.

Wellát se dm-ben vagy rpssmannban vegyél mert akkor olyan mintha pantene-t használnál.


[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is hetente mosom.
2018. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én sima vízzel mosom a hajamat,mégis selymes,gyönyörű.Bár igaz,nem lesz mentholos illatú mint más samponoktól.Próbáld ki te is!:)
2018. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!