Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevés az önbizalmam, csúnyának...

Kevés az önbizalmam, csúnyának érzem magam, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Még van esély, hogy átalakuljon az arcom, de olyan kevés az önbizalmam és olyan rondának érzem magam, bármit csinálok.


163cm vagyok. Vállig érő hajam van, ami szörnyű lassan nő, pedig minden vágyam, hogy hosszú es dús hajam legyen.

Az arcom kocka alakú, és fufrum van ami nem segít a szépséghez vezető úton előrébb jutni, de mivel lassan nő a hajam ezért még minimum egy év mire le nő.

Fogszabájzós vagyok, ami nagyon sokat segített eddig, de a felső fogsorom egy kicsit előre áll (pont annyira, hogy a számat el deformálja és a szám és az orrom köszti részen sötéttebb a bőr mint az arcom többi részén.)

Akár hánszor meg látom magam egy fényképen, gondolatban öngyilkos leszek..



2018. jún. 16. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

A tinikor sokaknak rémálom. A rengeteg pattanás is pl. közrejátszik benne. Neked problémás a bőröd? Meddig kell még hordanod a fogszabályzót? Ha belenézel a tükörbe, gondolj arra, hogy fogsz kinézni fogszabályzó nélkül, az "új", tökéletes fogaiddal :)


Hajra egyébként kipróbálhatnád a kovaföld kapszulát (olcsó, és hatékony is a hajra). Miért vágattál magadnak ilyen frizurát? Hány éves vagy most?

2018. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:

14-16 éves koromban nekem se volt előnyös stílusom, meg az arcom se volt ilyen szép. Még bármi lehet, csak ne betegedj bele könyörgöm.

20/L

2018. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként sokan nem szépek. Én is 18-19 éves korom körül kezdtem szépülni.

Gondolj bele, milyen jó lesz a fogadnak, ha beállítja a szabályozás! A hajadra pedig megpróbálhatsz pakolásokat is, a ricinustól kicsit gyorsabban is nő. Amúgy a szögletes archoz nagyon szép tud lenni egy jól vágott long bob.

2018. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En 2 evig hordtam fogszabalyzot, amiota levettek, csak mosolygok :)

Termeszetes, hogy igy erzel, 19-20 eves korodban fogsz kezdeni megbekelni magaddal tobbnyire, addig meg annyit fogsz valtozni testileg lelkileg.. mindig tedd azt amit eppen a legjobbnak erzel :) ugyelj a sportolasra, egeszsegre, igenyessegre.

Nem a kulso a legfontosabb, erre rafogsz jonni, es nem ezen fogsz kattogni majd

2018. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha már a tiniknél tartunk, hagy legyek kicsit nyelvtannáci:


a "könyörög" nem ikes ige, tehát első szám egyes személyben helyesen: könyörgök nem pedig könyörgöm

2018. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hagy" legyek kicsit nyelvtannáci? Ez komoly...? :D


Kérdező, először is a fogszabályzóról. Szóval nekem 19 évesen tették fel, még legalább egy évig fogom hordani, de mindig a gyönyörű fogsorra gondolok, majd ha leveszik. Csodaszép lesz a mosolyod neked is, ez pedig nagyban megnöveli majd az önbizalmad. Ne szégyelld a fogszabályzód, szerintem nagyon jól tud állni, csak merni kell viselni.

Azt írtad, sötétebb a bőröd a szádnál. Használj egy kis korrektort, bb-krémet, alapozót. Attól függően, mennyire problémás a bőröd.

A hajkérdésben nem tudok segíteni, szerintem kérdezz meg egy fodrászt vagy kutakodj a neten, h mi segíthet. De a ricinusolaj, amit az egyik válaszoló írt tényleg fokozhatja a hajnövekedést. Hány éves vagy am?

2018. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értrelmes válaszokat, sokat segített és így olvasva a válaszokat rá jöttem, hogy csak oknélkül nyavajgok. Egyépként 14 éves, lány vagyok. :)
2018. jún. 17. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!