Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek hideg allergiája...

Van valakinek hideg allergiája? Arcon kézen jelentkező tünetek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van sajnos. Leginkább akkor jön elő, ha télen meleg lakásból utcára, utcáról meleg irodába, megint ki a hideg utcára, stb. megyek. Arcomon, nyakamon, karomon, ritkábban a lábfejemen, térdemnél jön elő, piros foltok, amik viszketnek, és azon a területen forró a bőröm. Voltam több orvosnál, a végeredmény ugyanaz: nem lehet ezzel mit kezdeni. Tény, hogy kb fél óra alatt elmúlik nyom nélkül, de akkor is nagyon zavaró. Egy ideig próbáltam allergiagyógyszert szedni rá (Zyrtec), de nem mulasztotta el, épphogycsak enyhültek a tünetek, így nem láttam értelmét továbbszedni.
2019. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!