Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik női alak szerintetek a...

Melyik női alak szerintetek a szebb, vonzóbb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2019. nov. 11. 01:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha mindenképp e kettő közül kell választani akkor a második, de igazából valahol a kettő között. Persze ez csak az én véleményem, ráadásul nőként, szóval nem tudom mennyire hasznos a válaszom :)
2019. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

11.

Ha meleg vagy akkor mindenképp!

Bár gyanítom nem mert hetero ilyet nem ír..


F

2019. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Heteró vagyok
2019. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%

#12

Amúgy tök logikátlan amit írtál de mindegy xd

2019. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor segítek megtalálni benne a kogikát!


Tudom a mai fiatalok körében már ezek a biológiai meghatározások hogy hetero vagy homoszexuális összemosódott , elfelejtődött a jelentésük, de ha egy állítólagos hetero nő azt nyilatkozza egy másik nőről hogy neki ez meg az az alakú jön be az igencsak bi vagy homo.


Amit te írtál az kissé félreértendő, remélem segítettem...

2019. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez sem logikusabb de nem is ezzel volt a problémám, hanem hogy a 12-es válaszodban két mondatot írtál de még ezt a kettőt sem sikerült úgy leírnod hogy ne ütközz ellentmondásba saját magaddal. Úgyhogy szerintem olvasd el mégegyszer hogy mit is írtál, hátha rájössz saját magadtól hogy mi is a baj vele. Egyébként fura fiú vagy te itt a gyakorin, már sokszor elém jöttek a válaszaid (F), általában levagy pontozva nagyon, ebből is sejthetnéd hogy ostobaságokat beszélsz néha. De mivel a logika messze áll tőled, végülis nem fura hogy ezt sem sikerült összeraknod :)
2019. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!