Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy nő egészségesen él,...

Ha egy nő egészségesen él, akkor sokáig lehet feszes és szép?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy eleget alszik(minden nap megvan a 7-8 óra legalább), sok vizet iszik, minden nap többször is eszik gyümölcsöt, zöldséget, és heti átlag 2x edz. Vékony testalkat alapból is. Alkohol ritkán és kis mennyiségben, cigi egyáltalán nem. Ismertek olyat, aki az ilyen életmódnak köszönhetően akár 30 felett is nagyon jól néz ki?

2020. márc. 14. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is 32 vagyok, nem sportolok, nem étkezem egészségesen, és tinédzserkorom óta fiatalabbnak néznek. 18 évesen 13-nak, 24 évesen 16-nak, 29 évesen 17-nek(!), de 31 évesen is megkérdezte a laboros néni, tinédzserként mit keresek olyan vizsgálaton, amilyenen voltam, aztán javította magát, mikor látta a lapomat.


De emlékszem, mikor kicsi voltam, anyukámat mindig a nővéremnek nézték.

2020. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze a genetikától is függ, de leginkább az életviteled a meghatározó.

Bár még nem vagyok 30 feletti, csak 29, de kb huszonpárévesnek néznek. Egészségesen, vitamindúsan étkezem, szeretek mozogni, nem iszom alkoholt és kávét, nem dohányzom, nem járok szoliba, nagyon ritkán sminkelek, kialszom magam, kevés stressz ér.

Nagyon sok férfi megnéz.

2020. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, pont fordítva.

Persze az életmódtól is függ, de leginkább a genetikán. Neked ezt az életmódot kell folytatnod, hogy úgy nézz ki ahogy. Van rengeteg olyan nő, akinek mindenféle megerőltetés nélkül is adott az a külső ami neked sok munka árán. Ez biztos fájdalmas dolog, de ettől még így van. Na, ez a genetika. Férfiaknál ugyanígy, valakinek évekig konditerembe kell járkálnia, hogy valahogyan kinézzen. Van akinek alapból szálkás teste van, nem kell a fél életét konditerembe töltenie.

2020. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!