Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor lehet forgatni,...

Most akkor lehet forgatni, mozgatni a piercinget?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja, hogy mozgatni kell, de van aki azt mondja tilos.. Most akkor mivan? Helix piercingem van, dupla egymás alatt. Nagyon hülyén sikerült megcsinálni az egészet és sajnos utólag jöttem rá.. Nagyon rég óta szerettem volna helixet és én hülye nem néztem alaposabban utána... Lovastáborban lőtte ki egyik ismerősöm, aki kozmetikus.. Azt mondta reggel és este forgassam sokat, hogy ne nőjőn be. Nem fertőtlenített előtte se utána... Sőőt.. Bizsu ékszert rakott bele,aminek a talpa nagyon szarul van megcsinalva és bele akadt a hajam is basszus. Nincs begyulladva meg semmi baja és már 3 nap eltelt azóta, de azért rá szeretnék kérdezni, hogy be fog egyáltalán gyógyulni és milyen fertőtlenítőt ajánlotok a fülemre?

2020. júl. 11. 22:31
1 2
 1/15 Metionin ***** válasza:
100%
Octenisepttel fújkáld és igen, nekem mindegyik porcosnál azt tanácsolta a piercer, hogy forgassam, mozgassam meg egy kicsit hogy bemenjen a fertőtlenítő a lyukba is.
2020. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Helix el tudtommal nem ajánlják fél évig hogy mozgasd.
2020. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg kicseréltetni a bizsut
2020. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor leirom a tapasztalatom.

Az elso helixem iden januarban lett szurva. Mozgattam forgattam napi 1-2x, mert feltem hogy beleno a lyukba. Kb 1 honapja jott rendbe annyira, hogy nem folyik belole semmi. Igen, fel evig folyt belole az a cucc, es kb 3-4 honapig nem tudtam fekudni rajta. A masodikat majusban szurattam. Amiota megvan, talan 2x mozgattam direkt. A masodik az tegnap volt. Nem, nincs belenove, nem folyik belole semmi. Kb 1 het utan ra birtam fekudni, es azota sincsen semmi baja.

Feltem en is hogy bele fog ragadni, mert mindenhol azt olvasni tobbnyire hogy mozgatni kell mert beleno. Nem. A porcos piercingek nem tudnak ilyen konnyen bele noni. Egy sima fulbevalo eseteben mas, de a porcos nem tud bele ragadni. Mondom ezt ugy, hogy osszesen 13 db fulbevalom van a ket fulemben.


23L

2020. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg annyit hozza tennek, hogy a bizsut mindenkepp ki kene ovatosan cserelni acel fulbevalora pl vagy piercingre. Orvosi fem, ezust, arany a piercer szerint (akihez szoktam jarni) nem jok, mert kivalthatnak allergias reakciot az uj, foleg porcos helyen. Tehat acel vagy titan mindenkepp a legjobb! 🙂

Es ami nagyon jo ra, tengeri sos oldat. Vagy keszen megvasarolva, vagy te otthon megcsinalod. Szepen le szokta huzni a gyulladast, es fertotlenit. Ha kicsereled, meg lesz piszkalva, elkepzehteo hogy no ra huskinoves. Arra pedig teafaolaj. Probaltam mar keverve, mert azt mondjak tisztan nem szabad borre kenni. De ha vizzel higitottam sosem tuntette el a huskinovest. Ha tisztan kenem teafaolajjal napi 2x, akkor pedig max 1 het es le szaritja.

Remelem tudtam segiteni. Sok piercingem meg fulbevalom van, tehat tapasztalatom van, nem csak azt mondom amit netrol olvasok. Ha van kerdesed esetleg, nyugodtan irhatsz 🙂

(Utolso voltam,) 23L

2020. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Még annyi lenne a kérdésem, hogy mikor cseréljem ki? Még kicsit várjak vele vagy már cserélhetem is?
2020. júl. 12. 09:24
 7/15 stevesmith válasza:
100%
Amint tudod cseréld. Kivétel előtt amennyire tudod tisztítsd meg, aztán a sebet is, majd az újat is mielőtt betennéd.
2020. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ki tudtad cserelni vegul?

(4-5 voltam)

2020. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szio! Bocsi, hogy most válaszolok. Nem, még nem sikerült, de pár napon belül meg hozza a futár az új piercingjeimet, mert én rendeltem. Ha kicseréltem majd szólok:)
2020. júl. 23. 19:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, varom! 😊
2020. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!