Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor lehet forgatni,...

Most akkor lehet forgatni, mozgatni a piercinget?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja, hogy mozgatni kell, de van aki azt mondja tilos.. Most akkor mivan? Helix piercingem van, dupla egymás alatt. Nagyon hülyén sikerült megcsinálni az egészet és sajnos utólag jöttem rá.. Nagyon rég óta szerettem volna helixet és én hülye nem néztem alaposabban utána... Lovastáborban lőtte ki egyik ismerősöm, aki kozmetikus.. Azt mondta reggel és este forgassam sokat, hogy ne nőjőn be. Nem fertőtlenített előtte se utána... Sőőt.. Bizsu ékszert rakott bele,aminek a talpa nagyon szarul van megcsinalva és bele akadt a hajam is basszus. Nincs begyulladva meg semmi baja és már 3 nap eltelt azóta, de azért rá szeretnék kérdezni, hogy be fog egyáltalán gyógyulni és milyen fertőtlenítőt ajánlotok a fülemre?

2020. júl. 11. 22:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na sikerült kicserélnem végre 😄 vadhús rá volt nőve és az alsó piercingem kicsit vérzett is. Szépen le fertőtlenítettem, most még piros és be is van gyulladva.
2020. júl. 27. 16:07
 12/15 Metionin ***** válasza:
Vegyél patikában hidrogén peroxidot és kenegesd reggel-este. Segít a vadhúson.
2020. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:-)
2020. júl. 27. 17:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem (tapasztalat) a teafaolaj jobb a vadhusra 🙂 de orulok hogy ki tudtad cserelni! Remeljuk mostmar elkezd gyogyulgatni.
2020. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tilos mozgatni, amíg be nem gyógyul! 4 piercingem alapján, van már benne tapasztalatom! Az industrial a fülemben, jelenleg is gyógyul, 3. hetes.
2020. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!