Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Levágattam a...

Mit csináljak? Levágattam a hajamat, és nem tetszik! Egyszerűen utálom... Szép hosszú hajam volt...

Figyelt kérdés

Szép hosszú világosbarna hajam volt a seggem föllött volt a vége... kinyafagtam, hogy vágjuk le és mellig vágtuk, nem akartam volna eddig, én kevesebbet akartam volna. Tudom, egyszerű majd vissza nő! De a gond az hogy az én hajam iszonyat lassan nő! És ami most van azt utálom.... pár órája vágtuk le és most gyűlömöm...

Ti mit tennének a helyemben?



2021. febr. 7. 20:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A fiúk szokták ezzel cukkolni egymást, hogy b*zis. A nők közül sokak értékelik, ha egy férfi valamelyest ad magára, és ha ez épp borotválkozásban, szőrtelenítésben nyilvánul meg, attól még nem feltétlen lesz rossz.
2021. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Mindent meg lehet magyarázni, csak hogy a pitcsáknak legyen igaza.

A válaszóltam pedig hosszú ó mert a szóltam sem rövid!

2021. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
89%

Anyádról is így vélekedsz, #22-es?


A válaszoltam helyesírásának pedig nézz utána, mert ehhez sem értesz incselkedő incelkém!

Amúgy nem kell semmit megmagyarázni, pár kötekedőt leszámítva senki nem szólta le a másik kérdésnél sem a szőrtelenítő pasikat. Az enyém is csinálta sokáig, nem zavart. Erről ennyit. A lúzerek mutogatnak csak mindig másra.

2021. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%
Mit kellett volna értelmeznem? Állítottál valamit, ami kategorikusan nem igaz (ahogy a helyesírásos rész sem). A személyeskedést is te kezdted alpári stílusban. Mit érdekelnek téged a b.zizó alpári nők? Nem mindenki ilyen, aki akar, az talál magának értelmes társaságot.
2021. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Látszik rajtad a kiegyensúlyozottság és a pozitivítás, csak úgy ragyogsz, incelkém. 😆😁
2021. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!