Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Levágattam a...

Mit csináljak? Levágattam a hajamat, és nem tetszik! Egyszerűen utálom... Szép hosszú hajam volt...

Figyelt kérdés

Szép hosszú világosbarna hajam volt a seggem föllött volt a vége... kinyafagtam, hogy vágjuk le és mellig vágtuk, nem akartam volna eddig, én kevesebbet akartam volna. Tudom, egyszerű majd vissza nő! De a gond az hogy az én hajam iszonyat lassan nő! És ami most van azt utálom.... pár órája vágtuk le és most gyűlömöm...

Ti mit tennének a helyemben?



2021. febr. 7. 20:18
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
65%
Semmit, igy jartal, az elso sokk ugyis elmulik par nap mulva. Ne legyen ennel nagyobb problemad. Ki kellett probalnod, ha nem vagod le, akkor meg evek mulva is azon nyavajognal, hogy biztos jobb lenne roviden.
2021. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a gárnier ricinus olanas samponja és balzsamja rengeteget segitetett. Válig érőből hátközépig érő lett március óta. Viszont én sokkal hosszabbra vágytam. Pénteken rakattam póthajat fenék alattig érőt és nagyon kényelmes, fel sem tűnik, hogy nem a sajátom.
2021. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

Tudod, minden nő megbolondúl életében legalább egyszer.

Lásd. Tatár Csilla mi lett belőle...

Reméljük nálad ez csak egyszeri eset volt.

F.43

2021. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Szóval aki levágatja a haját, az megbolondul... Tatár Csilla haja is jó lett. Én 2013-ban vágattam le, mindenki imádja, pofátlanul fiatalos vagyok vele. Eszemben sincs szimpla hosszú hajat visszanövesztenem...
2021. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

14!

Érdekel a te véleményed..?

A kérdezőnek válaszóltam.

2021. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen megjegyzések miatt érzik sokan beskatulyázva, feszélyezve magukat és nem mernek semmit se tenni a hajukkal, amitől mondjuk jól éreznék magukat, mert csak a hosszú hajtól lesz valaki nő.

Ez miatt is torzult el sokak megítélése a hajhosszról. Mellig, lapocka alá érő haj rövid!? A váll fölé érő, az rövid.

Elég sajnálatos, hogy ennyire szűklátókörűvé vállnak sokan. Pedig egy rövid frizura is lehet, sőt sok esetben még vonzóbb a hosszúnál. És hogy miért? Mert a viselő erélyességére, vonz erejére fekteti a hangsúlyt és nem arra hogy ő egy darab haj, a többi meg nem számít.

2021. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Értem én a védőbeszédet, hisz a nők rettentő nagy önérzetét sérti a megjegyzésem, na de mi a helyzet azokkal a férfiakkal akik nem érzik magukat komfortosan szőrösen és ezért epilálnak.

Nekik nem sérül a lelkiviláguk a sok kislány egyöntetü kommentjétől akik lebúzázák meg nem tartják férfinek mert nincs rajta szőr?


És egy példa, hogy miről is írtam..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2021. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért vannak itt is sértő kommentek, de mint tudjuk a nőknek mindent lehet, a férfiak meg kussoljanak.
2021. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Amilyen az adjon Isten... Amúgy írtál egy ostobaságot, amire az reagál, aki csak akar, nem kell a te véleményedhez és érdekeltségedhez senkinek igazodni. A válaszoltam pedig rövid o.


A linkelt kérdés se bizonyít semmit, felőlem aztán szőrteleníthet egy pasi, és rajtam kívül még sokakat nem érdekel. Fújoló hozzászólásokat sem csak nők írnak ám...

2021. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
A linkelt kérdés alá is egy csomóan azt írták, hogy őket nem zavarja, szóval elég nagy valótlanság ez az egyöntetű leb.zizás, ahogy azt te állítottad.
2021. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!